Günümüz kadınlarının mutsuz olma sebepleri neler?

aklınıza neler geliyor döktürün birer ikişer kelime. bi arkadaşım çok laf az seks demişti :)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ya gerçkten çok fazla problemle ilgileniorm.kendi hayatım bi şekilde rayında diyebilirim.arada sağlık problemlerim çıkıyo.onlarla birlikte dostlarımın dertleriyle uğraşmak çok zor oluyo.şu sıralar sürekli sağlık kontrollerim var.hastane su yolu.bunun yanında bi dostum boşanıyo,bi dostum sevgilimle yakınlığımı kıskandı depresyona girdi onunla uraşıorm,bi dostum bi hata yaptı sürekli arayıp ağlıo ona destek olmaya çalışıorm,bi dostumun annesi çok baskı yapıo sürekli ona yardım etmeye çalışıyorum,bi dostum nişanlancak emin değil onu mantıklı bi sonuca ulaştırmaya çalışıyorum.ya anlıcanız benim mutsuz olmak için bi sebebim yok.olsa da dostlarımın sorunlarından kendimi unuturdum zaten :) ama şikayetçi değilim asla!kötü günlerinde yanlarındayım çünkü eminim kötü günüm olsa onlar da benim yanımda olurlar

0|0
    0|0
    • oy oy oy :d arkadaşlarında hani hep kötüymüş :)

• sorma ya bu aralar hepsi birden böle durumlara düştü.altından kalkmak biraz zor oluo ama kalkabiliorm işte :)

Kızlar Ne Diyor 8

• yeşil elbisem mi?

pembe elbisem mi?

beyaz üzerine mavi çiçekli elbisem mi?

3ünü de alamam yanıma hangisi elemeyede kıyamıyorum çok mutsuzum:(

0|0
    0|0
  • Maddiyat ön planda , maneviyat arka planda...Para gözlerini boyuyor o yüzden parayı elde edince mutsuzluk baskın çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Herzaman daha fazlasını istemeleri...doyumsuzluk ve biraz da kararsızlık...

0|0
    0|0
    • hmm güzel bakış açısı :)

• tabi güzel:) he kısacası bir kadının mutsuz olması için her şey sebep olabilir; o bunu tercih ettiği sürece.. öyle değil mi sence de?

• havalar çok sıcakkk

ayakkabı ayağıma vurdu

daha sayayımmı?

0|0
    0|0
  • bu dunyaya alışamadım baba

0|0
    0|0
  • buraya yazsam yetmez ki :D

0|0
    0|0
    • :) haklısın.. bi iki şeyde yeterli olurdu ama:)

• bi elbise almıştır onun daha ucuzunu başka bir magazada bulmuştur mutsuzluk sebebi hatta kadın için cinayet sebebi xD

kuaföre gitmiştir istediği olmamıştır saçı yada saçının rengi mutsuzluk sebebi

bir sürü ayakkabısı / elbisesi vardır ama ona göre hiçbirşeyi yoktur bu en büyük mutsuzluk sebebidir

dir de dir yani uzar gider :D

• ayakkabının ayagı sıkması da mutsuzluk sebebii :)

• aç gözlülük

0|0
    0|0
  • eski sevgili mutsuzluk abidesi her yaptığı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kadınlar mutluluğu cepte aradığı sürece mutlu olamazlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...