Eşimin yerinde olsaydınız siz napardınız dayanır mısınız böyle birine?

çok alıngan kırılgan kinci hata kabul etmeyen tatlı dil bilmeyen dediğim dedik bi yapım var eşimle 6 yıldır birlikteyz şimdiye kadar hiç sorun etmedi ama artık fazla olduğuma inanıyorum ve huyumun değişmesini istiyorum nasıl olacak bu fikri olan varmı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• eşinle konuş . belki bu durumda hoşnuttur

1|0
    0|0
    • hyr değil. en azndan ona aşkm hytm falan dememi istio

• çok zor diil biraz elif şafak oku ordan hafızana girer bi kaç söz onları soyle :D

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• Eline bi kağıt al, ortadan ikiye (yukarıdan aşağıya) doğru çiz ve kağıdı ikiye ayır. Sol tarafa iyi yönlerini beğendiğin yönlerini sağ tarafada kötü beğenmediğin yönlerini yaz. Ondan sonra hangi olaylara nasıl tepkiler verdiğini hatırla. Bu tarz bir olayda nasıl davranman gerektiğini karşıdakini kırmaman için o anda yapmaman gerekenleri belirle, öyle bir olayla karşılaştığında da hemen kağıt aklına gelsin ve kendini frenle.Baktın frenleyemedin alternatif üret ve karşıdakini kırdığını kabullen ve o kalbi onarmak için "tatlı dil" ve "tatlı cümleler" kurman gerektiğini hatırla ve kendine bunu zorlada olsa yaptır

0|0
    0|0
    • yaptıramıorum onu bile denedim ama çıkmıo ağzımdan

• O zaman adamın sabrı bitmesin diye dua etmeye başla çünkü bi gün bi yerde sana tepki verirse o tepki baraj gibi arkasındaki selle birlikte sana akacak

• olduğu gibi kabul et herşeyi

0|0
    0|0
  • bence şu an sadece sizin psikolojiniz bozuk. Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir faaliyetle uğraşmanızı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Eşine işkencenin büyüğünü yapıyrosun diken üstünde duruyordur yanında seni ne kadar çok sevdiği de buradan belli her lafa alınganlık yapmak saçmalıktır.

0|0
    0|0
    • huyum nasl değişr ? tm yapmıcm diorum içimdeki ses gurun ayaklr altına serdn knşma dio :( şeytn gbi töbe töbeee

• ewt ama tm yapmıcm artk

• Yapmada zaten kendin kaybedeceksin yoksa.

• kendini beğenmişlikten vazgeçerek

0|0
    0|0
  • Eşinize helal olsun.Hala aynı evi paylaşıyor olmanız ADAM olduğu sayesinde.İnsan gülümser,tatlı söz,oturup iki kelam etmek ister.6 yıl maşallah.Seni o haliyle kabul etmiş.En azından gülümsemeyle başlayın.Bu arada olgunlaşıyorsunuz sanırım.

0|0
    0|0
    • ya bişy yokken çk iim tabiki otrp sohbtler edioruz ama sohbetn arasnda en kçk yanlş bişy sölesn o gün zehr oluo..amannn boşwer diemiorum hem kendmi hem onu üzüorum . dioki kelimeleri secip secip konuşuorm yanlş bişy demycem die dio :(

• teşekkürler..haklısınz

• Rica ederim.

• 1 hamama git göbek taşına yat 3 5 tane kadın seni iyibir yıkasın birşeyin kalmaz.Can çıkar huy çıkmaz diye bir söz var duymadınmı sen adam biyerde patlayacak sana o zamana hazırlıklı ol ve onun yerinde olsamda o anın hakkını verirdim...

0|0
    0|0
    • :( o anın gelmsni hiç istemyrm

• yüzü güzele 40 günde doyarsın Huyu güzele 40 yıl doyamazsın...

Şahsen Bi yerde patlak verirse eğer hep o haklı olacak bunu unutma...

0|1
    0|0
  • örnek verebilir misin? yani bu zamana kadar böyle gittiyse seni belki de bu huyun için seviyordur. ama tam olarak ne yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • bi kere bile aşkm demedm ismni bile sölemdm ..:( hey falan diorum en küçük bişy mesela dediğim olmsn surtmdan knuşamıo çock korkusundan.:( ya herşy sorun işte bi yere gidio burnundan getirorum

• madem değişmek istiyorsun bunu yavaş yavaş yap.. alıştır kendini sarıl ona aşkım de sen yine hırçın olabilirsin ama ona istediği değeri ver

• yapmya çalşcm bndan snra kararım kesn.

• hatanı kabullenmişsin bence bu bile büyük bi adım

0|0
    0|0
    • ewt inşllh dewmını getreblrm

• ayni benim gibisin bende asiri sinirli biraz kinci inatci alinganim ama buyuyup olgunlastikca ister istemez degisiyorsun sende degisirsin ozellikle 25ten.sonra

0|0
    0|0
  • çok alıngan insanlara katlanamam ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adam seni böyle sevmiş, olduğun gibi ve değiştirmek için çabalamıyor..

daha ne kadar dayanır orası sıkıntı işte. davranışlarını kontrol etmeye çalış.

0|0
    0|0
  • eşler birbirini hoş görmeli ki evlilik devam etsin :)

0|0
    0|0
  • Hatalı gordugun yonlerini onunla paylas, fikrini al once, belki de seni boyle seviyordur.

0|0
    0|0
    • bni sewdiğinden şüphem yk ama ben benim gbi birini kabul etmzdm şahsen

• Demekki seni oldugun gibi seviyor :) Bu durumdan dolayı rahatsız hissediyorsan esinle konusmalısın

• dediğimde diğerleri umrmda değil sadece tatlı dil ddi

Yükleniyor...