Sinemada sevgilinizle öpüşürken dışarıya atıldınız mı size katılanlar var mıydı?

Sinemada filmin en duygusal yerinde sevgilinizle öpüşürken ensenizde bir el hissettiniz mi ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Hiç öyle bişey yaşamadım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• :D Öyle birşey yaşasam utancımdan yerin dibine girerdim o kesin :D

0|0
    0|0
  • lisedeyken sınıfımızdakı arkadaslarım erkek arkadaslarım için sınemaya goturmedıyse cıddı dusunuodur dıyolardı :):)

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım.

0|1
    0|0
  • sinemada öpüşmekte nedir yaaaa!

0|0
    0|0
    • Hiç bir zaman denenmemesi gereken bir icraat güzel kardeşim = )

• sütten dilin yanmamıs senin...

• Daha bunlar neki okulda mahallede sarkmadığım kız kalmadı ama bu aralar bayağa durgunum doktora soracağım bunun sebebini bari kadın doktor seçeyim o daha iyi anlar beni = DDDD

• hic yapmadım :(

0|0
    0|0
  • hahaha :) çok güldüm.. Sinemada film izlenir arkadaşım. Öpüşme yeri değildir..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım heryeri sex yuvasımı yapmaya çalışıyorsunuz arkadaşım sokakta sinemada öpüşmek ne ya aile geliyor film izlemeye oturup adabınla nie izlemiyorsun atılman normal hatta ışıkları açıp önce millete göstermeleri gerekiyor sonra dışarı atmaları gerekiyor.

0|0
    0|0
  • valla hiç yakalanmadım

0|0
    0|0
  • muhteşem:) hayır ama cafede garson uyarmıştı adam gibi oturun lan diye:)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken olduda atılmadık. Hemen yanımızda bir kız grubu vardı. Filmi bırakmış bizi izliyorardı :) Komik mi utanç mı verici karar veremedim.

0|0
    0|0
  • Ben ilkten çekindim. Ama sonra gözümü kapatıp başladım. Kimse birşey demiyor genelde. Daha doğrusu karışmak istemiyorlar. Bazen öksüren fazlan oluyor bırakıyoz o zaman.

0|0
    0|0
  • Atılan var mıdır? :)

0|0
    0|0
  • Hiç öpüşmedigim için bi sorun yaşamadım benmi çok şey kaybettim acaba...

0|0
    0|0
Yükleniyor...