Arkadaşlar bir bakarmısınız?

benim boyum 1.63 ve kilom 83 zayıflamak istiyorum ve karnım hep aç :D zayıflamak için bir diyet listesi olan varsa bana yazarmı kızlardan bekliyorum bunu şimdiden teşekkürler :))

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Heheh karnım hep aç :D aşık ol zayıfla :D

0|0
    0|0
    • yiyorum hayvan gibi ya zayıflamak istiyorum yiyorum :D :D aman aşk benden uzak kalsın aman aman :D

Erkekler Ne Diyor 7

• diyet tek başına yeterli gelmeyecektir. sağlıklı kilo verebilmek için sporu da eklemelisin hayatına. ideale göre 30 kilo fazlan olduğunu düşünürsek kilo verdiğinde derilerinin sarkmaması için sporla sıkılaşman daha verimli olacaktır. diyetisyen ve ardından kaliteli bir spor salonuyla görüşmeni tavsiye ederim.
    tabi bu benim fikrim, gerisi sende :)

0|0
    0|0
  • Spor yap günde 2 saat yürü birsey kalmaz hızlı tempo saatte 6 kilometre yeter

0|0
    0|0
  • En kisa surede bir spor salonuna basla. Sana diyet tavsiyesinde bulunurdum fakat kizlardan bekliyorsun, 2 ayda 20 kilo verdirttim :)

0|0
    0|0
    • kızlardan çok erkekler yazdı zaten :D tavsiyeni istiyorum ve bulunduğum yerleşim yerinde spor salonu yok maalesef :D

• Twitter ; ogzhnkuyumcuu kullanici adim yardim istersen oradan yardimci olabilirim

• sadece diyetle olucak is değil bende bir süre önce senin sıkıntıları çektim kısa zamanda çok hızlı kilo verdim 130 kilodan 90 kiloya yani istersen anlatıyım nasıl verdiğimi:)

0|0
    0|0
  • dukan diyeti dene panpa uygularsan 2 aya seni kucaguma alacak kiloya gelirsin

0|0
    0|0
  • Neden zayıflamak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • sadasdasdqweqweqwdA:das:dA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...