Anti aging olarak yüzünüze sülük yapıştırtmak?

yeni rakı şişelerinde,berberlerin önünde çin çin diye dolaştırılan sülükleri yüzünüze,memenize,göbeğinize yapıştırttırır mıydınız?(böyle de bir edilgenlik,ucunu kaybettim:( )

Güncellemeler:
demi moore yaptırıyormuş:(

ben de başlıyorum.
sülükler tek kullanımlıkmış ama:( hayvanları öldürmek etik mi ya:( derinden yaralandım.imha edilmesi gerekir demişler.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları hemoroid kremi sürüyor gergin olsun diye; döte sürülecek akıl yok millette

1|1
    0|0
    • şimdilik gerginliğe ihtiyacım yok,ama sülük meselesi daha farklı bebeğim.

• Üstelik sonra öldürmek etik mi diye tartışmazdk :)

• bebeğim bu güzeldi:D

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece anti aging için değil bir çok hastalık için sülükler çok eskiden beri kullanılıyor.

özelliklede varis tedavisinde çok faydalı olduğunu biliyorum. sadece kan emmiyor mübarekler 100 den fazla enzim salgılayarak tıkanmış yada tıkanmak üzere olan damarları açarak kan akışının normale dönmesine katkıda bulunuyorlar.

0|0
    0|0
  • suratımda sülüğün ne işi var ://

0|0
    0|0
  • Sülük vucuttaki pis kanı emer neresi hastalıklıysa oraya yapışır çok kullandım bazen hiç yapışmayabiliyor ama dikkat et eğer bırakmazsa üzerine tuz dök bırakır ben genelde ayaklarımda kullandım süper ötesi rahatlatır...

0|0
    0|0
  • sülük kan çekip ağrıları hafletmek için kulanıyordu sanırım...yüzünü mahvedebilirsin...

0|0
    0|0
  • sendeki kan hastalıklıysa başkasına bulaşmasını istemezsin dimi ?

0|0
    0|0
  • sülükle uğraşacağıma, yaşımı yaşarım daha iyi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• işe yarayacaksa onları yerdim bile

1|1
    0|0
  • Yerim,yalarım,yutarım gerekirse.

1|0
    0|0
  • amk bile korum.

2|2
    0|1