Doğru insan ne kadar uzakta?

Herhangi bir yerde tanıştığınız herhangi birinin sizin için doğru kişi olabileceğine inananlardanım... okulda, iş yerinde, kafede, barda, sokakta veya internette...

Gerçekten sevebileceğim ve beni de gerçekten sevecek doğru insanı arıyorum... Sizce doğru insan ne kadar uzakta olabilir?

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• nerde olursa olsun hissetmiyorsam onun doğruluğunu iş yaş.

0|1
    0|0
  • doğru insanında yanlış insanında ne kadar uzaklıkta olduğu ve nerede olduğunu bilemeyiz.ansızın beklenmedik bir zamanlamada olmadık biryerden çıkar.tek temennimiz doğru insanlarla karşılaşmamız.

0|1
    0|0
    • Sizinle aynı fikirdeyim... Tek ümidim doğru insanı bulabilmek, umarım o da beni arıyordur :)

• yakınlarında bir yerde senin farkında olamadığın bir kişi de olabilir çok uzaklarda arama çevrene iyi bak belki de yanındadır.

0|1
    0|0
    • Buna ben de inanıyorum ama ilk adımı yanlış kişiye atınca herkese asılıyormuşum izlenimi oluşuyor... O yüzden beklemeyi ve ilk adımı onun attığını görmeyi istiyorum...

• evlenmeye mi karar verdin :)

0|1
    0|0
  • Bence yakınımızda ama biz burnumuzun ucunu göremiyoruz, hep uzağa odaklandığımız için.

0|1
    0|0
    • İnan olabildiğince ön yargısız, olabildiğince dürüst bir şekilde bulmaya, görmeye çabalıyorum... Umarım herkes kendi doğru insanını bulur...

• Değişmez kolay kolay benim yaşamım bu :) yapmacık insanları çevremde tutmam, elerim gerçek kişiler kalır.

• Hiç değişme...

• belki çook uzakta belki çok yakınında...bunun ayrımını yapmak güç..

0|1
    0|0
  • Elinin altında da olabilir dünyanın öbür ucunda da :/

0|1
    0|0
  • bulsam:(

0|1
    0|0
    • bazen ilk adımı atmak zor oluyor... biraz cesur olmak gerekiyor sanırım...

• Allah baht güzelliği versin o halde...

• amin teşekkürler

• Bir ara selam veririm simdi isyerindeyim.

0|1
    0|0
    • :) Teşekkür ederim, iş yerinde olman selam vermene engel değil diye düşündüm bir an... Ben de iş yerindeyim...

Erkekler Ne Diyor 2

• telefon bayisinde çalışıyor,yakında konuşacağım bakalım ben onun için doğru insanmıyım :)

0|0
    0|0
  • Bu devirde yok dostum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...