İnsanların sorunları sizi etkiler mi?

İnsanların sorunları sizi etkiler mi? Yardımcı olmak için birşeyler yaparmısınız . Yoksa banane, bana dokunmayan bin yaşasın fikrindemisiniz ?

Güncellemeler:
Zaten insanlar mutsuz olmadıkça başkalarının mutsuzluğunu anlamıyor..

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Elımden geldgınce genelde yardımcı oluyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben çabuk etkilenirim.. İnsanların derdine çare bulmaya çalısırım bulamazsam elim kolum bağlı kalırsa çok üzülürüm

0|1
    0|0
  • kendisini dünyanın merkezine koyup, bütün olumsuz şeylerin sadce onun başına geldğini düşünen ergenler sorunları hariç duyarlıyım insanların sorunlarına.

0|1
    0|0
  • Değer verdiklerim için elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • onemsedıgım deger verdıgım ınsanlara elbette yardım ederım

0|1
    0|0
  • Sorunlu insanlardan bıktım, bana ne bana dokunmasınlar.

0|1
    0|0
    • ama işte bu biraz bencillik değilmidir. hep kendini düşünmek.

• herkezin kendi tercihi. diyecek birşey yok. ama başkalarını düşünmezsen yanında kimseyi bulamazsın.

• Kim kimin yanında olduğunu düşünüyorsun ailen ve yaradan dışında?

Herkes maskelerle dolaşıyor...

• elimden geldiği kadarıyla yardım etmeye çalışırım çevremde fazla insan yok olanlarda kıymetli

0|1
    0|0
  • O insana bağlı.

Sevdiğim bir insan ise yardımda bulunurum.

0|1
    0|0
  • elimden geleni yaparım tabi buna değer insanlar için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ergen dediğimiz gençlerin sorunları bitmez.ailesini dinlemez çoğu.kendi bildiklerini okurlar maksat soru sormak olsun diye sorarlar sahte dertleri bitmez.o yüzden es geçerim çoğunu.gerçekten sorunu olan bunun çözüleceğine inanan insanlarla diyalog kurarım.eğer inanmıyorsa o zaman yapacak birşey yok.

0|1
    0|0
  • insanlar hiç bi iyiliğe layık değiller. benim fikrim bu yönde... saçma sapan cevaplar atmayın.. bunun örneğini kaç defa yaşadım.. değiller işte

1|1
    0|0
  • sözüm ona, sana dokunmayan yılan bin yıl yaşarsa, o yılan birine dokunur, yine sana bi yerlerden zararı olur. insanları dinlerim, faydam dokunabilirse, elimden geleni yaparım...

0|1
    0|0
  • kendi sorunlarımı çözme noktasındaki beceriksizliğime rağmen değer verdiğim insanlar için elimden geleni hatta fazlasını yapmaya çalışırım...

0|1
    0|0
  • Bana dokunmayan yılan bin yaşasın . Bu zamanda iyilik yaramıyor çünkü .

1|1
    0|0
  • ikincisi

0|1
    0|0
    • ama birgün o yılan senide bulur :D

• yanında kimse olmaz ama yardım etmediğin adamlar birbir düşmüştür.

• doğrudur ama sorunlarımı çözerken başkasından yardım alacağıma kendim tek çözmeyi tercih edrim

Yükleniyor...