Erkek arkadaşlarınız hesabı ödeyince ne hissedersiniz?

Ben genelde parayı ödeyeceklerini bildiğim için hemen çantadan cüzdanı çıkarıyorum parayı vermek için. Ama sen ölmek mi istiyorsun lafını duyup o bakışı yiyince dona kalırım.. Arkadaşlarım çok centilmendirler ama ben gerçekten o anlar çok utanıyorum.

Aslında biraz hoşuma gitmiyor da değil ama şimdi birşey sormak istiyorum.

Erkeklere bu bir centlmenlik oldugu için mi yaparsınız

yoksa sizin arkanızdan konuşmayalım diye mi?

Kızlar siz de erkek arkadaşlarınız hesabı ödeyince ne hissedersiniz ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yaşıma kadar hep alman usulü yaptım :) herkes kendi hesabını ödedi ama bende ısmarlamadım değil. genellikle partnerle alakalı bence.

0|0
    0|0
    • kızlar iyi dayanmış :)

• İlişki hep benim hesabı ödememle yürüyecekse hiç yürümesin :) Bazende o ısmarlamalı bana :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne centilmenlik bu, ne de partnerim önemli. Toplum kuralları bunlar. Garson bıyık altından bir gülücük bile atsa 4 ay dışarı çıkma daha iyi. Bu demek değildir ki ilişkiniz ilerlese de bu durum değişmez. Elbette senin de ödediğin günler olmalı ilerde ancak gene erkeğine verirsin girmeden önce ya da masa altından ya da evdeyseniz o açar kapıyı gene senin paranla alır siparişleri gibi.

Sonuç olarak burda asıl dikkat edilmesi gereken durum. Çalışan parya sınıfı ile kraliçemi muhattap etmemek.

0|0
    0|0
  • Hesap bide sağlam gelmişse "dur başbaşa bi kalalım bak nasıl ödeşiyoruz" diye içinden geçirenler oluyordur :) Benim öyle takıntılarım olmadı hatta masadan lavaboya diye kalkıp o arada hesabı halleden düşünceli bayan arkadaşlarımda olmuştu biraz anlayış ve saygı; karşılıklı gelişiyor aslında bende yanımdaki kız arkadaşımın parayı ödemesini istemiyorum ama baktımki ödemiş teşekkür edip bi başka sefere ben hallediyordum...

0|0
    0|0
  • ben hesabı iisteriim hesap gelince ooo sen ne yedin kızım ya hesaba bak! camış gibi yemişsin off.. falan diiye takılırım zaten hiç bir kız arkadaşım da ikinci kez benle yemek yemez niye anlamadım

0|1
    0|0
  • Öğrenilmiş çaresizlik

Biz babadan böyle gördük

0|0
    0|0
  • analar zaten kıza para yedirsin diye doğurdu bizi :D bablar eşşek gibi çalışsın kızlar ysin ohh ne ala :D hiç bi kıza öyle bişi yapma durumum pek olmadı nan bizimkisi beni fakir görüyodu galiba :D hrekes kendinkini öder gibi bişey :D

0|0
    1|0
  • ... Bu seni rahatsız ediyor ise,yemeğe giderken ona bir hediye al !

0|0
    0|0
  • rahat hissederler tabi para bizden çıkınca

0|0
    0|0
  • iyi hisseder kızların hepsi genelde

0|0
    0|0
  • erkek ödeyecek tabi parayı kız mı ödeyecek? ne kadar saçma konular yahu valla bunlar yüzünden siteden soguyorum...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benimde hosuma gidiyor ama ayni zamanda rahatsizda oluyorum.. Sanki sevgilimin parasini yiyormusum onu kulaniyormusum gibi gelio. Yani tuaf bi his iste :))

Ama bi sekilde ikna edipte yemekten sonra bisiler icmeye zorlayincada ben ödemeye calisiyorum..

Gerci hic izin vermiyor ama iyi bir firsat o tuvalete gidincedir :D

Yani elini felan yikamaya gidince caktirmadan hesabi istemisligim oldu ödedim o gelincede hadi askim kalkalim dedim. cikincada fircayi yedim :D

Ama napiim hepde o olmazya.. ayda 1-2 de ben ödeyim :))

0|0
    0|0
  • Bende şunu merak ederım hep ,acaba hesabı ödedıkten sonra bır sekılde ödeşiriz mi dıyorlar

Ya da sonra benım param için sevdi ,bunun için benı hep kullandımı derler :))

Hep olur mu ya derler ödetmezler ,tavır surat yaparlar ,ödesen egoları çizilir

ödemesen yukardakı 2 .madde yı mı düşünürler kaygısı hep olur .

bazen cıddı sekılde kararsızlık çekıyorum .

1|1
    0|1
    • Kendi adıma konuşuyorum.Ödüyorum çünkü ben de garson korkusu var.Şimdi ödemezsem garson benim hakkımda ne düşünür diye komplekse giriyorum.Kompleksli bir insanım

• Yapma penti be! O kadarı biraz paronaya olmuyor mu?

Bir bayana şu ana kadar hesap ödettirmedim. Sevgilim, kızkardeşlerim, annem, herhangi bir bayan arkadaşım ve bayan akrabalarım olması önemli değil. Bu bayan Güler Sabancı bile olsa ödettirmem. Onu bırak erkek arkadaşlarıma da kolay kolay ödettirmemişimdir..

Hatta beraber arabaya bindiğim arkadaşımın yol ücretini de ben veririm ..

Bu dediğin düşüncelere sahip kişi varsa da etrafında yada seziyorsan uzaklaş o kişiden..

• olur :))

• Benim de biraz hoşuma gitmiyor değil hani. Ama sürekli ödenmesinde rahatsızlık had safada olur bende.

Bu durumlarda, ya önceden ısmarlıyorum bir şeyler ya da onun o hep istediğini bildiğim hediyeyi alıyorum. Atıyorum bir futbol forması, basketbol topu, sırt çantası vs.

0|0
    0|0
  • alıştım ben bu duruma hiç birşey hissetmıyorum...

birşey aldırırkende hiçbirşey hissetmıyorum hatta o kıyafetı kendı paramla alıyormusum hıssıne kapılıyorum...

aramızda paranın lafı olmuyor hıc..

parası olmayan bırı olsaydıda ben cebımden öderdim :))

bozmaz böyle şeyler bizi.)

0|0
    0|0
  • Ben acayip rahatsız oluyorum.Sanki onun parasını yiyormuşum gibi hissediyorum.O yüzden altta kalmamak için ben de bir şekilde bir şeylerin parasını vermeye çalışırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...