Ben sadece umut bağlamasın diye 'mahalleden bana teklif var' demiştim, ne yapacağım?

Arkadaşlar Acil Yardım edin bana Ne karar vereceğimi bilmiyorum

arkadaşlar kız arkadaşımla kanlı bıçaklı ayrıldık 1 ay sinra tekrar barışmak istedi bende bunun mümkün olmayacağını söyledim hatta bana umut bağlamasın diye mahalleden bana teklif vr dedim öyle ayrıldık geçen gün komşunun kızı evlerimiz yanyana beni eklemiş farklı farklı düşünceleri var benim hakkımda mahallede bir duyulursa ayıp olur bir yandan temiz kız iyi kız evlenilck bir kız ama yakın komşumuz ailesini yakınan tanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum ben sadece bana umut bağlamasın diye öyle demiştim gerçekten başıma böyle bişi geldi lütfen düzgün cevap verin

Güncellemeler:
kız arkadaşımla artık olmaz zaten ben mahalleden kimse bilmiyor benden böyle birşeyi kimse beklmez yoldan geçiyom ailesi gözümün içine bakıyor nasıl derim ben sizin kızınızla birlikteyim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer o kıza karşı hiçbirşey hissetmeseydin bu soruyu sormazdın bile.Demek ki bi seçenek olarak görüyorsan bişeyler var demektir.Ama sırf eski sevgilini unutmak için böyle yeni birini deneyeyim mantığındaysan bırak gitsin sana da o kıza da yazık olur.

0|0
    0|0
    • yok ya evlenilek biri tanıdık bildik öyle yani

• Sen bilirsin o zaman ama yine de iyi düşün

• sıkıntı şurda yani mahallden göçü toplayıp gitmeyelim sonra büyk ayıp olur duyarslar

Kızlar Ne Diyor 1

• ya kızla ılerıye donuk dusun yada kıza acıkca soyle baska yolu yok gıbı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hangisini seviyorsan ona git..pişman olacağın şeyler yapma,son pişmanlık fayda etmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...