Sizi zayıf hissettiren noktalarınız nedir?

çabuk mu sinirlenirsiniz? yüksekten mi korkarsınız? yanlız kalmaktan mo korkarsınız? sevdiğinizi başkasıyla görmeye dayanamazmısınız? ya da daha başka şeyler aklınıza gelen, sizi zayıf hissettiren şeyler nelerdir ?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• cok sınırlıyım hemen patlarım sonrada pısman olurum vıcdan yaparım bırınden gıcık kaparsam ımkanı yok benden bı tekme yer yanı muhahakah bı acıgını bulur rezıl ederım ılla bana bırsey yapasına gerek yok sadece ılk goruste gıcık olmam kafıdır bu huyuma gıcık oluyorum ama engel olamıyorum

0|0
    0|0
    • fenasın :D

• adamın görüyorsun gıcık gidiyorsun. garibimde ben bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünüyodur :D

• valla cogu kısının basına gelmıstır bu ben yaptım yanı elektırık alamadıgım ınsanlar hakettıgı gıbı cezalanır ama saf ıyı hak etmeyen kımseye bırsey yapmadım bu zaman kadar 6 hıssım kuvvetlı galıba

Kızlar Ne Diyor 14

• Olay anında cok sogukkanlı olmama ragmen, olaylar yatıstıktan sonra beni yatıstırmaya calısırlar.Hatırlıyorum da, evim yandıgında 3itfaiye kapıda hazırlanana kadar itfaiyeden once yangını sondurup dısarıya cıktıktan sonra "adım ne ?" diye etrafıma soruyormusum ve o şok- etkisiyle 2gun surekli uyumustum

0|0
    0|0
  • Ozellikle is hayatinda bazen moral olarak cokebiliyorum buda motovasyonumu dusuruyor uzun bir sure toparlamam zlrlanyorum. Cabuk ofkrlenmesemde sinirlenince sinitimi ofkemi zor atiyorum. :/

0|0
    0|0
  • sevdiğimi çok kıskanırım hatta akrabasından bile kıskandığım olmuştur bunu ona söyleyememem mesela katlanmak zorunda kalırım en çok o zaman..

0|0
    0|0
  • Karanlıktan korkuyorum.

0|0
    0|0
  • kişiliğimde tek sorunum çok fazla sinirli olmam ama onu zayıflık olarak görmüorm.onun dışında insan ilişkilerinde bi kusurum yok.

0|0
    0|0
  • Bu saydıkların bende var ama zayıflık olarak görmüyorum. Benim zayıflığım herkesi kendim gibi sanıp biranda güvenmek. Ama artık daha dikkatliyim

0|0
    0|0
  • çabuk sinirlenir ve cabuk ağlarım...

0|1
    0|0
  • kararsız olmam :(

0|0
    0|0
  • sıkıcı olduğumun hissettirilmesi belki.

0|0
    0|0
  • öfkem çabuk alev alır çabucak da söner

0|0
    0|0
  • Beklemediğim bir anda tanımadığım bir insan tarafından eleştirilmek.

0|0
    0|0
  • benim en büyük korkum Arachibutirofobi

0|0
    0|0
  • Benden daha şişman on kişi :))

0|0
    0|0
  • yükseklik korkum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sinirlendiğimde kendimi tutmakta zorlanıyorum ve çok çabuk sinirlenebiliyorum. bi kere kandil ipi çeken çocuk sinirlendirmişti. sonrada ailesi. bende ailesini çocuğu dilendirdikleri gerekçesiyle polise verdim keşke yapmasaydım ama oldu işte. neyse artık mahallede daha az kandil ipi var.

0|0
    0|0
  • çenemi tutmam lazım

0|0
    0|0
  • Mükemmeliyetçilik takıntım var. Hata yaptım mı , moralim sıfıra iner. Yaz ayları çarşı merkez trafiğinden çok korkarım. İnsanları mutlu etme takıntım var, mutlu olmadıklarında çok pis moralim bozulur.

0|0
    0|0
  • Yakisikli adamim eyvallah ta bnden yakisiklisina kafa atasim geliyor :D

Birde bazen geri kafali oldugumu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Ne hissettiğimi anlatamamaktan korkarım. En zayıf hissettiğim an, yanlış anlaşıldığımı hissettiğim andır..

0|0
    0|0
  • alınganlığım bi de kinciliğim

0|0
    0|0
  • sevdiğim birisine hatasını söyleyemem bu ne yazık ki . sonradan da kötü oluyorum neden demedım diye

0|0
    0|0
  • çok iyi niyetliyim ve çabuk bağlanıyorum. zaafımı kavrayan insanlar bunu kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • tam bi gerizekalıyım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...