Bacakları sıkılaştırmak içiin?

Beyler bayanlar bacaklarımı sıkılaştırmak icin ne yapabilirim? Gunde 45 dk yuruyorum ve sekerli seyler, kahve vb tuketmiyorum yeterli olur mu?

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• krem kullan nivea forever

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şekr un yota kahve tüketmen yağ yakmak buda sıkılaşmaktır yurumeden önce 1 tane bebek asprni yut ve kahve iç buda yağyakımı yapar koşudan hemen sonrada muz ye karbonhdrat gereksnimin için kolay gelsin

0|0
    0|0
    • ama kahve selulit yapmiyor mu?

• :) bunu doktorlar bile söyler çok sağlıklı olsanız bile her gün 1 bebek asprni için diye bir çok hastlğı başlamadan engeller kaldıkı böbrekle alakası yok karaciğerde enzimlenir iç dene farkı gör :)

• Teşekkürler :)

• kahvenin zararı yok

0|0
    0|0
  • Nasıl spor yaptığına bağlı. Mesela sana ağır gelmeyen hareketleri yap ama seri ve çok yap. Ağır çalışırsan kaslanırsın falan maazAllah.

0|0
    0|0
  • Koş yürüme

0|0
    0|0
  • Bacak hareketleri yani squad calisman gerekiyor. Evde ve ya bir spor salonunda yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Onun spor hareketleri var. Youtube dan araştırıp bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hic ara vermeden bacak arani caliştirmalisin. taş gibi bir kutuya sahip olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asansör ve yürüyen merdivenleri unut :) Basamakları parmak uçlarında çık tam basma (dikkat et düşme) İlk başlarda canın yanar ama alışınca çok güzel oluyor. Özel bir şey yapmadan her an uygulayabileceğin çok basit bir yöntem ;)

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim en ust katta oturuyoruz zaten :)

• Önemli değil canım :) Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Yükleniyor...