Kapat

Sporla ilgili olan arkadaslar?

Benim bir 5-6 kg kadar fazlam var ve bunu sıkılaşarak vermek istiyorum ancak bu pilates gibi egzersizlerden hoslanmiyorum bana eziyet geliyor kosu bandi aldim yediklerime dikkat ederek ve gunde sabah yarim saat aksam yarim saat yuruyerek verebilir miyim sizce?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yarım saat yürüyüş günde 3 litre su.. Tuz şeker asit bırak ben 6 kg verdim

0|1
    0|0
    • hayirli olsun ve ne kadar surede?

• 10 kilo 3 haftada verdiysen tehlkeli olur deri çatlağı ve diyeti bıraktığın an geri almak gbi şeyler olucaktır

• Bunu doktor tavsiye etti ve formumu korursam sorun yok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• en başta güzel bir diyetle 1 2 ayda verebilirsin o kiloyu sabah akşam yapman daha mantıklı uzun süre koşu bandın da koşmak ya da yrüme eklemlerne zaar verebilir koşudan önce 30 35 dk önce bebeek asprni ve sade nescafe iç buda kg vermeni sağlıcak aktardan biberiye çayı al onuda gnde 34 bardak iç kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Evde kendince ufak bir fitness antrenmani yap. Kalorisi yuksek seylerden kacin ve gunde 1 saat kos ya da 2 saat yuru. Evde fitness yapacaksan herkese sorup yapma iyice araştırarak yap

0|0
    0|0
  • şekeri bırak bide karbonhidratı olur

0|0
    0|0
  • Sabah 1 saat akşam 45 dk hafif tempo koş ekmek yeme şekeri kes caydan falan abur cuburda yemezsen tamamdır. Ama unutmsmalısın kilo vermede en önemli oksn şey 7 den sonra yemek yememek ve duzenli uykudur

0|0
    0|0
  • günde total 1 saat imkansız sabah 2 saat akşam 1buöuk saat verirsin sıkılaşırsın plates şart değil vücut geliştirme yap

0|0
    0|0
  • günde 10 tane mekik ve şınav çek :)

0|0
    0|0
  • Verebilirsin ancak sıkı bir vücudun olmaz.
    Ve bacak kası bayanlar arasında pek sevilmez.

0|0
    0|0
    • kas yapmak istemiyorum ki sikilassin yeter

• ama yuruyus bir tek bacak icin degil ki tum vucut icin baska napabilirim

• Çok fazlan yok tavsiyem yüzme olacaktır.
      Ama yapamam vaktim yok yuzemem felan diyorsan.
      Bölgesel egzersiz Öneririm.
      Göğüs-karın-bacak-kalça-omuz-kanat-kol
      Bu 7 uzvu güzel bir sekilde çalıştırdığınız taktirde en çok 2 ayda sıkı bir vücuda sahip olacaksınız.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...