KASLI VUCUT YAPANLAR ICERI?

arkadaslar ben 6 ay gttm spor salonuna boy 1.85 kilo 65 hc bir gelisme olmadi ne kilom artti ne vucudum sekle girdi artk milletin bni gorunce ayy ne kadar zayf demesinden bktm tekrar baslicam spora farkli salonda protein karbonhidrat tozu felan kullanmalimiyim onerilerde bulunurmusunuz ne yapmam gerekti konusunda

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce doktora git nedenmiş kilo alamaman öğren eğer bir şey yapamazsa protein tozu al spor salonu hocana söyle ayarlasın sana kaliteli bir şey

0|0
    0|0
    • gttm doktora hc biseyin yok yemek ye spor yap alrsn dedi de baksana yorumlara protein karbonhidrat tozu falan kilo aldrmaz diyolar

• hem yumurta yicem hem karbonhidrat tozu kullncam ayni andami olcak snra bnlari yaparken protein tozuda kullansam bise olurmu yan etkileri var mı

• hem yumurta hem protein tozu fazla gelir yan etkileri olur vücudunda değişik yerlerde sivilce çıkar yani fazlası zarar tek birisini kullan bence yumurta daha iyi ama yiyemezsen protein tozu şart

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein tozları, ek ilaçlar pek önermem aslında ama, protein tozu iğrenç bir tada sahip. Ya da karbonhidrat suları var aromalı falan bunlar kütle artışında işe yarar boyun müsait ama kilo vasat gerçekten. Çok zayıfsın. Spor salonuna gitmeden evvel, sabahları protein ile beslen uzun bir süre işte sucuklu yumurta et süt balık peynir özellikle et bol bol tüket ve olabildiğince iyi huylu karbonhidrat yüklü besinler tüket. Zamanla kilo artışı göreceksin bol yağlı yiyecekler ye. O vakitten sonra spora başla yoksa daha da zayıflarsın. Zamanla kilo verip istenilen vücuda ulaştıktan sonra protein tozlarını salondaki hocanın tarifi ve çizelgesiyle kullanmaya başla ve spora ara verme hemen hemen 1.5 senede filinta gibi olursun.

0|0
    0|0
    • bilmiyom ya dedini yapmaya calısrsam 1 seneye anca 75 80 olsam gtsem 1.5 senede anca bir sekle girer 3.5 sene gitcem spor salonunun onunde kilo alma felanda yaziyo onumu gidip sorsam acaba

• Evet her hoca ilgi göstermiyor bilmiyorum ben ilk gittiğimde bana 2 hoca birden yardımcı olmuştu. Bir diyetisyenden de yardım alabilirsin ek olarak.

• diyetisyene gttm diyet programim var isde spora baslim karbonhidrat tozu felan ins kısa zamanda hallolur

• ilk önce tozu mozu geç düzgün bir beslenme planı al eer kas yapmak = kilo almak istyorsan gerçek anlamda yemek yemen ve idman yapman gerekir

0|0
    0|0
    • niye karbonhidrat tozu kullansam etkisi olmicakmi smdi diyet programim var zatn ama alamiyom isde 1 kilo aliyosam veriyom kullanman gerek bir oturusta 1 tencere makarna yiyemicegn icin kullan dediler

• olur sayfaya mesaj at ordan bakar hesaptan eklerim

• tamam

• bende yoh öyle

0|0
    0|0
  • spordan sorna gidip abur cubur pizaa felan yersen tabi bişey olmaz

0|0
    0|0
    • yo ne abur cuburu yesem zaten kilo da alrdm bnde tık yok

• ama sen bzm nasl gttmizi felan bilmedin icin oyle diyosun ciddiye almamstk pek bilgmz yoktu cnku

• iyi yere git ozamn

• olum hocan yok mu programla calısmadın mı gıt sor

0|0
    0|0
    • ilk gittimiz gun aletleri oretti sonra bir diyaloga bile girmedik adamla kafamiza gore takldk salonun kotulugu sanrm

• niye senn gttn salonda hocalarn programmi hazirliyo sana hangi gun arka on kol caliscamizida bz karar veriyoduk belki yanls felanda yapmiszdr

• tabii olum programsız vucut mu calısılır :D

• Yapma kardeşim ya 2. ayimdayim, ben de 6 aya düzelir diye kendimi avutuyordum, tüm hayallerimn içine ettin vallaha

0|0
    0|0
    • :-D senin boy kilo kac ama

• Ben 180 cm 68 kg. Ama hocasız olmaz abi birilerinden fikir al, yoksa boşuna bile çalışıyor olabilirsin ben yaşadım bunu

• aynen 6 ayım gitti bosa salonu degstrcem bnde yardmsz olmuyo

Yükleniyor...