Kapat

Eski erkek arkadaşımın mesajı ne anlama geliyor?

önccelikle erkek arkadaşımla ayrılalı bir hafta oldu yeni yeni konuşmaya başladık ben mesaj attım "içinde baana hiç bişey yok mu sevgini tekrar geri kazanma gibi şansım yok mu diye o da sen benim için çok değerlisin ama ben sana karşı duygularımın gittikçe heyacandan uzaklaştığını hissetim bunun senle bi alakası yok ve ben senin üzüldüğü hissettikçe kendii daha kötü hissediyorum demiş bende anladım ne diyebilirim ki sende benim için öylesin ve hep öyle kalıcaksın heyacan olmadan olmaz haklısın sana çok alışmıştım aniden yokluğun eklenince kötü oldum seni hiç bir zaman unutmucam dedim o da benim içinde kolay değil tabiki sen sanıyomusun ki ben sana alışmadım alıştım tabikide ama ben sana aşkım derken dolu dolu dedim hep içini de boşaltmak istemem demiş şimdi bu ne oluyor ne yapmalıyım onu nasıl yeniden kazanabilirim

Güncellemeler:
ben başka bişey sormuştum çocukça mı değil mi diye sormadım
bi fikir vericek olan yok muu

0|1
6|5

En İyi Kız Görüşü

• az cevap verme:D barışmanız yakındır:))))

0|0
    0|0
    • gerçektenmi artık arıyamam zatn elimdn gleni yptım tam bi yüzsüz gbi dvrndm ama hala olumlu bi cevap alamadım oneden ve çok sevyrm

• bende heyecan bitmedi atmayım mesaj beni özlesin olur mu ki

• tabiki terslememişsin,yaşlarınızda malüm,3 yazar ise 1 yaz:) özleyin işte madem heycan bitmiş:) sen gene tavrına devam ama şımarıklık yapma..:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• urasma yapacagını yapmıssın hem unutma bir bayansın büyük bir erdemlik yapmıssın tebrik ederim bunu onun yapması lazımdı şimdi yapman gereken KAÇAN KOVALANIR misali olacak ne ara nede mjs at sadece bekle

0|0
    0|0
    • onu yapıcam zaten peşinden koştum hep negatif umarım onu çok sevdiğimi anlar ve geri gelir

• cocukça hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil bende demek

Seni istemiyorum

ama bunu sana direkt söyleyemiyorum

kırmadan söylemek istiyorum

demektir.

0|0
    0|0
  • Çocuksunuz .

0|0
    0|0
  • seni hiçbir zaman unutmicam lafı g.ayağı

0|0
    0|0
    • onu ben dedim ve unutmucm

• ask acısı iki gün sürer 2.günden sonraki beynin size oyunudur..

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen çocukça...

Ne o unutamıcam seni falan.Bunlar palavra...Birgün öyle bir geliyorki o adam aklına bile gelmiyor.

Unutamıyacağın biri hep gördüğün biridir.Her gördüğünde '' aaa bak bunla bunları yaşamıştım''dediğin kişilerdir.Ayrılık kötüdür ama zamanla etkisini,duygusunu yitirebilir.Aklında kalıcı olan şeyler hep zor olan şeylerdir bunu unutma...Kolay yaşanan aşk fazla etkisini sürdürmez.

Boşver sende daha iyi birilrini bulursun :)

0|0
    0|0
  • canım mesaj atmaktan vazgecmelisin... sonunda paşa paşa gelicek... ona attığın mesajların aynıları sana geri dönecek ...

0|0
    0|0
    • tamamm tatlım atmıcamm artıkk

• heyecan gitmiş,bitmiş işte.sıkılmış.

0|0
    0|0
  • sıkılmıs senden diycek baska bi sey yok. bosver.

0|0
    0|0
  • mesajı özet geçeydin keşke.

0|0
    0|0
Yükleniyor...