Terazi erkegi ve ikizler kadını ilişkisi nasıl olur?

burclara cok ilgim yoktu ancak acaba gercek midir dememle, biraz okumaya ve etrafımdakilerin burclarını karakterleriyle karsılastırmaya basladım. cidden var sanki.

sorum acık. bilenler, terazi erkegi ve ikizler kadını yorumlarınızı alayım.

not: burc diye bir sey yok demek icin cevap yazmayın.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• hey ben ikizlerim ve hayatimdaki 2 en uzun iliskiyi terazi erkegiyle yasadim. inanilmaz bir uyum var her anlamda. ne desem az. mutlaka degerlendir, bol sans :)

1|1
    0|0
    • @neo_ist un verdigi linke baktım ama yasayanlardan bilmek daha güzel. acar mısın biraz? cok dengesizlermis diye okudum.

• seninle ilgili bir mesele var diyelim ve sen onun bu meseleyi önemseyecegini düsünüp üzerinde durarak pek bir aciklama yapmadin o da sana bir sey demedi. yok yoook öyle emin ol o bu konuyu kafasinda saga cevirir sola cevirir düsünür ve kendi bildigi gibi inanip sana öyle davranir. sonra terazi erkegine dengesiz derler. öyle degil yani al karsina ayrintilari acikla kafasinda kuracagi kadar yalniz birakma. bunun disinda al sana cikolata gibi iliski.

• tesekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

• ikiside gezmeyi, konuşmayı seviyo o halde sorun yok :D :D

1|1
    0|0
  • Çok iyi anlaşırlar.Süper bir aşk.Hiç sıkıcı olmaz.

1|0
    0|0
  • bütün burçlar kafayı yemiş olmalı.

1|0
    0|0
  • Ben ikizler ve terazi burclu sevgilim var onu seviyorum güzelde anlaşiyoruzz

0|0
    0|0
  • kesinlikle, hepsinde müthiş uyumlular ;) aşkta sexte evlilikte , böyle okumuştum bi yerde.. misal erkek arkadaşım terazi, ben ikizler, aşık olduk sex yapıyoruz yakında evlenicez :DD

0|0
    1|0
    • :D aferin o zaman ne diyeyim. töbe ya.

• haklısın. neyse bosver. iyi geceler dilerim.

• iyi geceler

Yükleniyor...