Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek...

"Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için Windows kapatıldı." Bilgisayarınızda mavi ekranda böyle bir ikazla karışlaştınız mı ? bunun çözümünü bilen var mı arkadaşlar ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• işletim sisteminiz xp ise zararlı kaynaklı sorun vardır.

combofix sorununuzu rahatlıkla çözer. link linkteki bilgilere göz atarak yazılımı çalıştırabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• hata koduna göre çözüm bulunur.her mavi ekran aynı değil.

sıklıkla donanım hatalarından veya yanlış sürücü yükleme sonucu baş gösterir ancak alternatif nedenleride mevcuttur.

0|0
    0|0
  • kasali pc ise temizlenmesinde fayda var olmazsa SON care formattir.dizustu pc var bende mavi ekrani cok zaman gordum ama kendiliginde duzeldi.DEEPFREEZE en iyi programdir cafe icin derler ama ev icin ideal.mavi ekranla alakasi olmayabilir ama pc ye format attirmaktan kurtarir.

0|0
    0|0
  • kardes senın dılınden ben anlıyorum ggalıba...mavi ekran pcde teknık bır sorun oldugunda gelır bu asırı ısınmdan kaynaklı da olabılır..yada bılgıssayarın herhangı bır donanımında zorlama, sorun vardır...kolay gelsın

0|0
    0|0
  • Format.

0|0
    0|0
  • en kolay yolu format, pek işe yaramasa da sistem geri yüklemeyi de deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Mavi kodlarla dolu bi ekran geldimi ? yazılar rakamlar semboller falan ?

0|0
    0|0
    • hayır mavi ekranda yalnızca ne yapılmasını yazan uzun bir metin vardı.

Yükleniyor...