Kizlara soruyorum: göbekli mi kaslı mı?

Kizlar sizce aranılan erkek nasıldır? bir ince göbeği olan mı yoksa kaslı olan mıdır daha tercih edilen?

180 boyundayım 72 kiloyum. Biraz göbeğim var.
Body yapmayı düşünüyorum ama arkadaşlarımdan kime söylesem olumsuz bir tepki alıyorum.

Güncellemeler:
Şu zat gibi bir vücut yapmayı düşünüyorum sizce çok mu itici?

http://hizliresim.com/Vya90j

Bu arada esmer ve buğday tenli biriyim.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• ya onu bunu bilmemde kas candır can erkek dediğin kaslı olur sen arkları dinleme git fitness a

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kas yaparsan şımarık kendini popüler hisseden kaşar kizlarla birlikte olursun net yani. Ama normal vücudun olursa ici temiz kizlar yanasmaya cesaret edebilir.

0|2
    0|1
    • Ben köyde kahvaltı yaparken bile kaşarı eksik etmem sofradan :D

• Ohoooo kolay gelsin o zaman. Ama evlenirken de lütfen namuslu kız arıyorum diye ortaliga dusmeyin! (Genel olarak söylüyorum)

• göbekli kesinlikle olmasın bence. kas yığınları da çok itici duruyor, canavar gibi. fit olmak iyidir, belli belirsiz kas yani. spordan yeni çıktım hehehe bu baklavalar için kaç yıldır ter döküyorum, tarzında gezenlerin ilerde sarkacağını düşünüyorum :)

0|0
    0|1
    • Resimdeki çok mu abartı?

Kaslı erkek olunca kızlar kendilerini o kişi yanında daha mı yağlı hissediyor sence? Asıl problem bu olabilir mi?

• Bilmediğin konularda yorum yapma. Susmak erdemdir.

• bu yorumu yapmasaydım öğrenemeyecektim, sen de git başka yerde yap yorumunu, benim cevabıma yorum yapmak zorunda mısın? sazan.

• Belli belirsiz bir göbeği olursa çok tatlı oluyo kaslı insanlar bana hep kasıntı geliyo hiç güzel durmuyo bence

Zayıf erkeklerde dayak yiyomus gibi geliyo :P

0|2
    0|1
  • Kasli olsun fotograftaki zatin abartili ama itici değil:D

0|1
    0|0
  • Karnı düz olsun ama kas olmasın. Fit dursun yeter.

0|1
    0|0
  • erkeğine göre değişir bence ama göbekli olupta çok sempatik olan erkeklerde var :)

0|1
    0|0
    • Yaa sempatiklik psikolojik bişey, ben fiziksel olarak diyorum..

Aynı samimiyette iki adam olsa biri göbekli dığeri kaslı olsa hangisine dönüp bakılır onu merak ediyorum.. :)

• bence gönderdiğin fotoğraftaki çok itici onun daha azı çok güzel olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim sporu sağlık için yap, gösteriş için yapma !

0|1
    0|1
    • Hocam sporunda dalları var. Zaten sağlık için yapacam ama hacim yapmakta var kaardio-kondüsyon yapmakta..

Yani ağırlık çalışsam mı çalışmasam mı kararsız kaldım anlayacağın.

• Sporun dalları ile ilgili bir durum değil bu sorun senin. Kızların bakış açısını soruyorsun. Seni beğenen kadınlar kurtarmayacak ileri ki yaşlar da.
      Konu spor ise sorduğun soru ile ikilemdesin bilgin olsun.

• Belkide soru nun konusunu flört yapmalıydım. Haklısın..

• o ne be tekken4ten fırlamış gibi

0|0
    0|0
  • Büyük sigli demek isterler ama diyemezler..

0|0
    0|0
  • kas a ne grek var düz olsun göbek olmasın yeter :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...