Bacaklarımı inceltmek istiyorum?

Benim bacaklarım kalın sıkılaştırmak ve inceltmek istiyorum. Squatın bacakları daha kalınlaştırdığını söylüyorlar lütfen bilenler cvplasn.

Güncellemeler:
İp atlamak inceltirmi peki ayrıca ergen beyinliler yazmasın mümkünse

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• vücut tipin eğer judo- güreş tipine uygunsa genetik olarak o öyle devam eder. yok sonradan yağ kütlesi fazlalığı varsa ona da yüzme ve hızlı yürüyüş tavsiye ederim. ip atlama ve squat öncelikli olmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kalem traşla incelt

0|0
    1|0
  • Zımpara yabarız

0|1
    1|0
  • genetiğin kötü etkileri varsa bilemem ama squad ağırlıkla yapıldığı için yağları kasa çevirir. sizin istediğiniz kastan ziyade sıkı bir görüntü. bunun için koşu ve bisiklet yeterli olacaktır. yalnız süreci hızlandırmak gibi bir hevesiniz olmasın geri dönüşü çok zor olacaktır oluşacak olan çatlakların. kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Hic bir şekilde incelmez tibbi yardim lazim

0|0
    0|0
  • squat hakkındaki söylentiler o kadar arttı ki yakında isviçreli bilim adamları buna el atacak

0|1
    0|0
  • fzla asılmayı dene bayan işe yarar cidden.)

0|0
    0|0
  • koş yağlar gider illaki incelir

0|0
    0|0
  • Fitnessa kaç

0|0
    0|0
  • bence dolgun olası ıyı ama selulıt olursa kotu.

0|0
    0|0
  • Hızlı tempoda düzenli yürüyüş yap. Günlük 45 dk civarı. 1 ayda farkı görürsün.

0|0
    0|0
  • Al testereyi döner keser gibi kes incelt be abla :)

0|0
    0|0
  • yatarak bisiklet hareketi yap.

0|0
    0|0
  • bacaklarını tokatla zamanla tokatladığın bölgede ki incelmeyi gözle fark edeceksin.

0|0
    0|0
  • kalın bacak candır

0|0
    0|0
  • Kes bıçakla

0|0
    0|0
  • Squat şekillendirir

0|0
    0|0
  • fitneis yap 1ay snra farkı görceksndr

0|0
    0|0
  • ne kadar kalınlıktan bahsediyorsunuz. beyonce ayarındaysa bence inceltmeyin :O

0|0
    0|0
  • Bos sopayla yaparsan incelir agirlik barla yaparsan kalinlasir

0|0
    0|0
  • squat iyidir bacakları inceltip napıcan hem

0|0
    0|0
  • Karsi cins ne dusunur diye soracak olursan kalin etine dolgun bacaklar her zaman daha cekicidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• koşu yapabilrsin ne biliyim her tür spor işe yarar bnce ayrıca birden kilo vernce çatlaklr oluyo onlar için de bebek yağıyla masj yap her banyodn snra

0|0
    0|0
  • Bisiklet sür en güzeli oh miis

0|0
    0|0
  • bende squat yapıorum bacaklarım kalınlaşsın diye :p

0|0
    0|0
  • Squat popo için derlerde 20 defa yaptim ertesi gün bacaklar agrimaya başladi :D ben mi yanliş yaptim bilmiyorum ama bu gidişle bacaklar kaslanir.

En iyisi hafif tempo koş.

0|0
    0|0
  • Squash olmasın o?

0|0
    0|0
Yükleniyor...