Neden egzersiz ya da sporu bırakınca vücut eskisinden daha da kötü oluyor, mutlaka düzenli, ömür boyu devam mı etmek gerekli?

Ben vücudumu sıkılaştırmak için pilates yapmak istiyorum ama devamını getiremiyorum. Salona falan da özellikle kışın çok üşeniyorum ayrıca onlar benden daha disiplinsizler. Evde devam edebilmek, bırakmamak için ne yapabilirim. Bırakınca neden hemen vücut kendini salıyor?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bu spor o kadar nankörkii 1 sene çalıstıkların bir aydaakayboluyor ve onu eski haline getirebilmem aylarınıı alıyorr ayrıcaa karnımız aç oldugundaa göbekden degill kollarımızdaa olan degerlii proteinlerii kullanıyorr ve zayıflamaya kollardan başlıyoruzzz şu an ben bu durummdayımm ve bu durum canıımıı çok sıkıyor ablasıı çokk

0|0
    0|0
  • Sallar tabi. ama şu güzel yönü var istediğin fiziği yaptın ya sonra her gün hergün yapmaya gerek yok 2 3 günde bir. var olan formu korumak amaclı. erkeklerde böyle bayanları bilmıyorum

0|0
    0|0
  • evet ya çok saçma

0|0
    0|0
  • Google a yazsaydın cevabı öğrenmiştin :)

0|0
    0|0
  • Birakinca vucut kendini salmiyor aslinda. Sadece beslenmemize dikkat etmiyoruz onun sonucu olarak degisim yasaniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Az da olsa yapman gerekir. Günde 10 ile 30 dk arası spor yapmak zor değil aslında. Evde yapabileceğin şeyler de var. Android bir uygulama kullanıyorum ben. Havuz veya fitnessa gidemediğim zamanlarda iyi oluyor.

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey o cep telefonu mu olması gerekiyor mutlaka

• İnternette de var. Hatta youtube dan bile bakıp yapabileceğiniz egzersizler var. Bir araştırıp size uygun olana bir bakın derim.

Yükleniyor...