Body yapan arkadaşlar bu ürün nasıl sizce?

Nitrofull Nutrition Whey Protein

link

Almayı düşünüyorum fiyatı cok uygun ama güvenemedim.. açıkcası maddi açıdan bana en uygunda bu...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle kullanma derim ben.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden böyle vitaminler falan kullanılıyor.Yani doğal gıdalardan ye...yoksa sen kısa yoldan zengin olma peşindemisin öyle derler ya...Az ağırlık kaldırma bol vitamin götürme

0|0
    0|0
    • body de mantık söyledir... agırlık kaldırırsın, kaslarını zorlarsın, kaslarda kan toplanır, toplanan kan kas hücerlerini patlatır.. yani kası yıpratırsın.. sonra vücut bi tekrar o kasları onarır. ama onarırken öncekine göre daha kuvvetli olacak sekilde yaparki bi daha bu kdr yıpranmasın.. onarma olabilmesi için besin almalısın. protein oluyor bu da.. ancak daha iyi sonuclar için izole edilmiş protein gereklidir. yani bu gerekli bişeydir... besinlerden de alırsın ama bu kdr iyi sonuc alamazsın

• İyide sen profesyonel sporcumu olacaksın.Yada öylemisin.Uzun yıllar yani ömür boyu bırakmamaya garanti verebiliyormusun..Yani vucudunuza bu eziyeti neden yaparsınızki.Normal spor yapın kassız sıkı vucudunuz olsa olmuyor mu

• profesyonel sporcuyum.. ancak düşündüğünüz gibi, değil sanırım... yani bu sporun amacı fit olmak zaten. öyle herkül gibi olmaya niyetim yok yani :)

ayrıca bu eziyet değil.. bütün sporların mantıgı budur.. yüzmekte bu işe yarar mesela?

• Kullanma .

0|0
    0|0
    • kullandınmı bu ürünü daha önce

• Erkek arkadasım ilgileniyor ondan bılıyorum.

O kullanmıyor ama.

• Bence No Haşhaş No Vitamin.Organik ol...Millet Organiğe dönüyor siz daha geri gidiyorsunuz

0|0
    0|2
    • ne kadar alakasız bir cevap bu,sen protein tozunun ne olduğunu biliormusun

• bunlarda eczanelerde satılıyor?

• Sen bildiğin eşşeği güd...Alacaksan al satacaksan sat.Sağlığınla oynayacaksan Tarım ve köy hizmetleri onaylı ürünü al.Beni hiç ilgilendirmez artık.Çünkü bakınca boşa yazdığımı anladım

Erkekler Ne Diyor 3

• Geliştirmez.. Sadece olan kas kütleni korur.. Shaker içinde adam gibi karışmaz, lapa lapa olur. Kalitesizdir yani..

Optimum varken, hiç gerek yok..

0|0
    1|0
  • bu ürünün içinde bol miktarda nişasta olduğu tespit edildi

0|0
    1|0
  • Dostum sağlam bir protein tozunun 4.5 kg ı 300 liradan aşağı değil .

0|0
    1|0
Yükleniyor...