Günümüzdeki "sevgili" teriminin anlamsız ifadesi... Siz ne düşünüyorsunuz?

ya bugün arkadaşlarla da konuştuk, burada da denk geliyorum... Sevgilime güvenmiyorum diyor... bu nasıl bi terime tabir arkadaş... sevgili demek güvende en son nokta sevgide son durak olan kişi değil midir. dikte edebildiğin, 7/24 şüphe beslenen kişilere nasıl sevgili diyor bu millet. ya yemin ediyorum tiksiniyorum bu milletin 2 gün elele gezip sevgili adını kirletmesine...

Düşüncenizi yazın sigarasızlık başıma vurdu, siz de bana destek olun ülen:D

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• o kadar kirlettiler ki artık bu sevgi ve aşk kelimelerini bende senin gibi tiksiniyorum bazen.1-2 günlük ilişkinin adı aşk sevgi oluyor hemen.bunlar sevginin,aşkın ne olduğunu bilmediklerinden olsa gerek ki bilmiyorlar ağızlarında sakız olmuş.seviyesiz ilişkidir onu adı esasen ya da sadece ilişki.aşk ve sevgi çok ayrı şeyler.allah hepsini top etsin inşallah çok kızıyorum bende.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok haklısın ama ne yzık ki artık günümüzde sevgili demek sadece cinsellik ya da etrafıma hava atabileceğim bi süs olsun demek kısa süren ilişkiler sonrasında kişilik bozukluğu oluşmuş bireyler vs vs...sevgi ve sevgili böyle olamaz

0|0
    0|0
  • 5 dk bakışmakla , yolda yururken totolari sürtmesiyle kara sevda yaşayanlardan fazla bir beklenyimiz olmamalı. Ama ben güveniyorum , benim beyim yapmaz :))

0|0
    0|0
  • Birazcık sakin ol.. Evet Haklısın Madem güvenmiyorsun inanmıyorsun neden birliktesin ? Çok mantıksız Çok basitleştirdiler artık..

0|0
    0|0
  • Sevgili kavramının kirliliğini ne yapacaksın, boşver hacı.

0|0
    0|0
    • boşveremiyorum. şurda ilgili soruları gördükçe öldüresim geliyor, özellikle karşı cinsleri...

• basit geliyor

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...