Nedir bu akhisarı bu kadar aşağılamanız?

Kabul etmek gerekirki akhisar bir ilçe takımı ama nelerden nerelere gelmiş saygıyı hak ediyoruz ben çok büyük gurur duyuyorum yaşasın aşkhisar

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğiniz mesajları görmedim. Akhisar - Fenerbahçe maçı ile ilgili yorumları okumadım.
    Maçı seyrettim. Bu sene için şöyle bir düşüncem vardı ; 4 büyüklerin hepsi problemli. Madem öyle hadi Anadolu takımları. Bundan daha iyi bir fırsat geçmezdi elinize. Gelin Şampiyon olun. Eskişehir'i çok seviyorum. Sivas olabilir. Kasımpaşa da ihtimal dahilinde ama Akhisar'dan bir başarı beklemiyordum. Zira Niasse'ın gidişi Hamza Hocanın ayrılışı takımı etkiler sanıyordum, gururla söylüyorum ki; Yanılmışım. Beni yanıltan Akhisar'a helal olsun.
    Akhisar'ı az çok tanıyorum. Çok doğru işler yapıyorlar. Bir takım işte böyle olmalı. Parayla değil akılla iş yapıyorlar. Doğru oyuncuları alıp en yüksek verimle kullanıyorlar. Dilerim sezon sonunda çok daha iyi yerlere gelirler. Onlar Türkiye'nin Robin Hood'u misali olmayı hak ediyorlar.
    Milyon dollarları aptalca savuran takımların yerine akılla yönetilen içinde ruh barındıran bir hikayesi ve planı olan takımları seviyorum. Hiç kimse Akhisar Kulübünün Başkanının adını bilmez ama hepsine teşekkür ederim. Bu saçma düzenin içinde bize doğruları gösterdikleri için.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kim asagiliyor

0|0
    0|0
  • akhisarı aşağılayanlar önce kendi takımlarına baksın. daha geçen hafta ptt 1. lig takımı balıkesirspordan 2 gol yiyenler gelmiş konuşuyor. akhisar gerçekten güzel top oynadı ve kazanmayı haketti.

0|0
    0|0
  • Adalete akhısar yak.))

0|0
    0|0
  • Akhisar gibi top oynayan mi var. Trabzon 22 topcu aldi noldu adamlarin her transferi tam isabet olmus. Kendinizi kandirmayin adamlar top oynuyor hakkini vere vere.

0|0
    0|0
  • Elinize kolunuza sağlık fenevi ezdiginiz için...

0|0
    0|0
  • Akhisarlı olarak Akhisarspor diyorum <3

0|0
    0|0
  • kim aşalamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• elbette saygı duyuyorum bir fenerbehçeli biri olarak.

0|0
    0|0
  • Gecen sene trabzonu 4-0 yendiginden beri asagilamiyorum :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...