Hangi taraftar daha çok?

sizce hangi takım daha çok tutuluyor.fb düzcede ve istanbuldan altmış otobüs geldi. fb bjk gs hangisi?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• GALATASARAY tabi ki meşale rekoru bizde,en uzun pankart rekoru bizde,decibel rekoru bizde,en çok taraftar bizde liverpool maçında bağırmakla 5 sene övündüler :D 2000'lere kadar o kadar çılgındık ki 90'larda olan GALATASARAY-manchester maçından sonra ferguson birdaha Türkiye'ye dönmek istemiyorum demişti bize bu dünyada cehennemi yaşattılar diye başka bir avrupa maçında milanlı maldini ALİ SAMİYEN'İN 22.500. kişilik olduğuna bana kimse inandıramaz demişti nese bunları tribünün içinde olan anlar boş konuşmaya gerek yok CİMBOM OLD BOYS

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fanatik Fenerbahçeliyim. Hangisi çok sorusundan ziyade, hangisi kulubune daha çok katkıda bulunuyoru tartışmalıyız. Tabi burda açık ara fener taraftarı önde. Bunu diğer kuluplerin idarecileri bile dile getiriyorlar. Ancak ben bir fenerbahceli olarak senede milyonlarca dolar fenerium geliri olan,binlerce kulup üyesi olan(hepsinden aidat alıyorlar 10000 tl) gibi gibi daha çok sayarım. Yani üç büyük kulubumuzun bu kadar çok maddi ayrıcalığı varken neden hala avrupada en azından her yıl bir kaç takımımız çevrek final oynaması lazım. Avrupada üç büyüklerimiz kadar taraftarı olan takım sayısı çok az. Eğer Real Madrid, Bayer Münih, Manchester U, Barcelona, Arsenal, Liverpool gibi dünya çapında reklam yapan takımları çıkartın avrupada insanlar genelde hep kendi şehirlerinin takımlarını tutarlar. Bu amatör lig bile olsa böyledir. Stadlar yine dolar. Türkiye de ise böyle değil. Ne varsa yoksa üç büyük takımda.

0|0
    0|0
  • boşver be bunlarla o güzel beyin hücrelerine antrenman yaptırma :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş taraftarı fazla değil ama özeldir.

2|2
    1|1
  • Sorumu bu :s tabiki fenerbahçe kanıtlanmış bişey bu.. lütfen görmemiş olayım bu soruyu :DD

1|1
    0|0
  • fb

1|1
    2|0
  • böyle saçma sapan şeyleri mi tartışacaz burada arkadaşım,

Fenerbahçe tabi ki :D

1|0
    0|0
  • 60 otobus geldı gayet normal..kacakcı baskanı kutlamak sozkonusu fener olunca gayet normal..almanyadakı turklerın yuzde 90 ı gs lı turkıyenınde yuzde 40 gs lı sonuc bellı GALATASARAY ' ın taraftarı en cok... ;)

1|0
    1|1
  • FB tabiiki

1|1
    2|0
  • 3 Hece 8 Harf Sadece;

BE-ŞİK-TAŞ

1|0
    0|0
  • GALATASARAY tabikide..

0|0
    0|1
  • en çok gs da diye biliyorum

1|0
    1|1
  • 40-50 Otobüsü zamanında tek başına İzmir'den Göztepe kaldırıyordu.Sizinki çok azmış.

0|1
    1|1
  • --GS--

0|0
    0|0
  • Galatasaray elbette

0|0
    0|0
  • Deplasmanda ve mevzuda en iyisi biziz. Çokluğa göre bişey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bakın şöyle bir şey var, facebooka bakıyorsun 6snin sayfasında daha çok beğenen var, twitterda da öyle sanırım; ama icraat yok. hepsi sanaldan tutuyor takımlarını.

O yüzden diyorum ki kesinlikle FENERBAHÇE. Biz, Topuk Yaylasına antreman izlemeye 60 otobüsle gidiyoruz, diğerleri 60 kişiy bile zar zor götürür.

10 Kasımda Anıtkabirde GFB Ankara, ordaydı :) gördüm o kadar kişi, bekledi. Diğer takımlar neredeydi ?

Diğerleri sözde taraftar işte ;))

Bu sezon, 6s şampiyonluğa giderken tribünleri boş olan takımdı. :) Bakınız; Gs-Ts maçı.

Bizim taraftarlığımızın simgesi bu da ; link

1|0
    1|0
  • Fb

0|1
    2|1
  • herkes kendi takımını diyecek.D fenerbahcenin taraftarı coktur ama beşiktaşlılar daha cok destek veriyo gibi

0|0
    0|0
  • Galatasaray :% 41,8

Fenerbahce :% 35,9

Beşiktaş :% 16,3

Trabzonspor :% 4,7

Diğer :% 1,3

BEŞİKTAŞ lı olarak tebrik ediyorum Galatasaray'ı..

0|0
    0|0
  • bjk taraftarini begeniyorum.

1|2
    1|1
  • Bir gün herkes beşiktaşlı olmasın , bırakın o ayrıcalık bizde kalsın. Biz değiliz renklilerdir.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam bu işlerden.

0|0
    0|0
  • öpesim geldi

0|0
    1|1
  • Canın narenciye isterse SALATASARAY