Engelleme sistemi hakkında.

Engelleme sisteminde, birisi bir başkasını engellediğinde, engellenen kişinin bundan haberi olmuyor... Taki o kişinin sormuş olduğu soruya cevaben birşeyler yazıp enter yapana kadar... Enter yaptığınızda bütün yazdığınız bir anda yok oluyor ve karşınıza "bu kişi tarafından engellenmişsiniz" yazısı çıkıyor.. İyi de bunu baştan söyleseydin de boşu boşuna uzun uzadıya yazma durumuna düşmeseydik... Engelleyen kişi umrumda değil... Zaten engellediğini bilsem sorduğu soruyu okuma gereği bile duymam.. Böyle bir sistemde yazı yazmak piyango gibi birşey valla... Bu konuda adminler ne düşünüyor merak ediyorum...

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet engellendiğinde ''şu kişi seni engelledi'' diye bir uyarı gelse anında, sanırım bu sorun ortadan kalkabilir..

2|1
    0|0
  • ahahha. bir de arkadas istegi gönderip gönderip reddedilince mala baglayanlar var. sorusuna cevap verince de ego tavan yapiyor basiyor engeli dsfkjdsfldfs cok eglenceli bence.

1|0
    1|1
  • Haaa hele tanimadgm insanlar engellince

0|0
    0|0
  • engelleyen-engellenen kişinin yaptığı hiçbişeyi görmesek güzel olur aslında...

0|0
    0|0
  • sitemizin üyelere sürprizi o..gıcık etme amaçlı

0|0
    0|0
  • bence eğlenceli.

kural1: ilk engelleyen sen ol.:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben herkesin arkadaşlık teklifini kabul ediyorum ve kimseyi engellemiyorum. Alt tarafı sanal bir olay bu yahu bu kadar büyütmeye gerek yok. İsteyen istediğiniz yazsın. Canım isterse cevap veririm istemesem vermem o kadar basit...Engelleyende engeller babamın oğlumu sanki ne uğraşacam

0|0
    0|0
  • evet bu konuda çok haklısın

2|0
    0|0
  • kimiside yediremiyor cevap yazım hemen engelliyor

2|1
    0|0
    • aynen, geçen birinin sorusuna yorum yaptım zoruna gitti artistçe biziler yazıp engelledi özgüven problemi olanlar var aramızda..

• Benimde en çok kızdığım sorduğun soruya yaptığı yoruma cevap yazıyorsun. Sonra başlıyor yazıyorda yazıyor, işi terbiyesizliğe kadar vardırıyor ardından engelliyor ki cevap yazamayasın. Yönetim en azından kendi sorduğumuz soruda cevap verenler yorum için bizi engellemesinler.

Böyle korkak insanların bu sitede olmaması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • duygusal kullanıcıların kalbi kırılmasın diyedir belki

2|0
    0|0
  • Hiç öyle bi duruma düşmedim..ama sırf bunu yazdığım için bi kaçkişi bu duyguyu tatmamı isteyeceğinden düşmeme 5 dakika var..

0|0
    0|0
  • sitedeki açığı yakalamıssın :)

0|0
    0|0
  • Uyarı yapılabilir şu kişi tarafından engellendiniz gibisinden.

1|0
    1|0
  • Ben de merak ediyorum.

1|0
    1|1
  • Buna çare olarak; "cevap yazma kutucuğu" o soruda çıkmasa güzel olabilir

0|0
    0|0
  • Beni engelleyenlerin hiçbirini tanımıyorum çok garip -_-

0|0
    0|0
  • (bkz : link )

0|0
    1|0
  • bi insan neden tanımadıgına birine "selam güzel kız tanışalım mı diye" mesaj atar hala anlamış degilim. hadi eklemeyi gectim birininin cevapları begenip listene eklersın de mesaj atıp tanşma isteği nasıl bi fantazidir anlamış değilim :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...