O bana mesaj atar mı? Yardımcı olun!

6 aydır çıkıyoruz.Bugün barıştık derken en yakın arkadaşımın(erkek) telefon numarasını istedi dursun diye bende vermedim ya*ip gidersin ya kalırsın dedi kusura bakma dedim*git dedi peki dedim.Şu sıralar çok sıkıyorum onu,rahatlattım şu son saatlerdir.O bana mesaj atarmı?Ararmı yine ben?Koç burcu.Seviyor ama çok hata yaptım eskiden.Şimdi birde tatilde hemde eski flörtüde geldi tatile.O bana mesaj atarmı?Yorumsuz kalmayın yardımcı olunnnn

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aga bu nedir?

İngilizce şarkıyı google ile Türkçeye mi çevirdin ne yaptın ne yazdın sen?

Ben anlamıyor ne diyor sen!...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O sana güvenmemiş, sen ona.güvenmemişsin. Birbirinize karşı bu kadar güvensiz hissediyor ve bunu değiştirmek için karşılıklı birşeyler yapmıyorsanız, eninde sonunda biter bu ilişki. Karşılıklı güven yoksa, o ilişki kalıcı olmaz ya da sahte olur.

0|0
    0|0
    • Ben cabaliyorum o manyak kendi kendine triplerde surekli kavga kustum tam cocugu unutuyorum yeni oglanları dusunuyorum iletisime geciyorum hopppp mesaj atiyor aklima giriyor

• Manyaklık, trip, kavga, küsmeler, unutmak, başkasını düşünmek ! Bunlar sana bir ilişkide, olmazsa olmaz mantıklı şeyler gibi geliyor mu ?

• bana biri s.git dese aramam sormam. bu erkek arkadaşının yüzsüzlüğüne kalmış bişey sevgiyle alakası yok..

0|0
    0|0
    • Yani sevmiyor Allahın dingili

• bak ben sevsemde biri bana s.git dedimi mesaj atmamak için herşeyi yaparım.. ne kadar cok özlesemde sevsemde..

• Off ya bu ne saplantılıktır. Sen kendinde misin gizli. İnsan sevdiğine s..git der mi Allah aşkına?

0|0
    0|0
    • Ben demedim o bana dedi

• Tamam bende onu diyorum. Adam sana bunu söylemiş sen hala ilişkiyi düzeltmenin peşindesin.

• Ben pes ediyorum sonra o donuyor bana 2 gun sonra arkadasları hepsi bana seviyor bu cocuk diyor birde o ilk defa biriyle bu kadar uzun cikiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver atmasın ondan gelecek mesaj lazım değill

0|0
    0|0
    • Birde bana sorsana ah

• olma tabii :)

neysee zmnla öğretir nasıl olsa hayat...

• Az önce yine barıstık

Yükleniyor...