Arkadaşlar ofsayt nedir?

Hiç futbol izlememiş bir kıza ofsaytın tanımını nasıl yaparsınız? İleride dalga konusu olmak istemediğim için sormam gerekiyor bu soruyu =D

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bilmediğim yerden çıktı soru hljkş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkekler Futbol Kulübü -> EFK
    Kadınlar Futbol Kulübü -> KFK

Bu iki kulüp ezeli rakip tamam mı?

Şimdi karşı erkekler takımındaki rakibin forvet oyuncusu senin sevgilin diyelim. Bende erkekler takımının orta sahasıyım. Sende kadınlar kulübünün savunma oyuncususun. Doğal olarak kendi kalenize en yakın oyuncu sensin. Eğer senin sevgilin senin bulunduğun yerin gerisinde boşta beklerse ve ben ona pas atarsam ofsayt olur. Sevgilin daima senin gözünün önünde olacak, gözünün önünde değilse ofsayttır.

cut.

0|0
    0|0
  • Söylemem..

Erkek dayanışması ! hıh

1|0
    0|0
  • ohooo anlatmaya kalksak sabah olur

0|0
    0|0
  • Anlayacakmisiniz😀

0|0
    0|0
  • Bu konuda dalga konusu olman için bir sebep yok herkes herşeyi bilmek zorunda değil futbolu bende gereksiz bir fanatizm olarak görüyorum senin bildiğin birşeyide ben bilmeyebilirim.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam anlatmakla en az 1-2 saat harcar bu soru çok kısa tanım yapıcak olursak rakibin karşı takımın defans futbolcularından önde olmasına ofsayt kuralı denir. Önde derken kaleciye daha yakın olmasına yani

0|0
    0|0
  • Futbolda hücuma geçen takımın en az bir oyuncusunun topla oynandığı anda rakip takımın kale çizgisine, o takımın en yakın oyuncusundan daha yakın bulunması durumuna ofsayt denir ^^

0|0
    0|0
  • burak yılmaz dır ofsayt

0|0
    0|0
  • kaçin beyler.

0|0
    0|0
  • takımda golü atan adama pası atan adam

0|0
    0|0
  • pası atacağın oyuncu topun arkasındaysa hayatta ofsayt olmaz, bunu bil yeter, gerisi karışık :D

0|0
    0|0
  • Güney amerikada bir para birimi..

0|0
    0|0
  • süper mini etekli kızlar verdiği pozisyon...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ''futbol izlemiyorum '' diyebilirsin. Ben öyle yapıyorum. Ofsaytdan de eksik kalayım bir şey olmaz ))

0|0
    0|0
  • ben tarif etsem çok mu anormal olur :D

0|0
    0|0
  • Hic futbol bilmeyen bir kiza ofsayti anlatacak sabrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...