Annemi boğacağım diye korkuyorum bir gün!

yaa su annemi varya nasıl desem bi kasık suda bogarım ya lanetttttttttttttttttt kendisi calısıyo yaz diye evi temizle diyo neyse bunda bisey yok temizlerim gayet benim evim ama sonra 2gunn bosluyorum hemen bagrınıyoo salak salak sonra da sinirden temizlemiyorum bida yine bagırıyo kendim tiksiniyorum da temizliyorum. sonra nereye gidersem haber vercekmisim izin alcakmısım bundan sonra. ya bugune kadar sormadan cıktım ben surekli dısarı smdide diyo ki sorcaksın. allahm bi bu degil herseye bagrınıyo elimde kalcak bigun yaa nasıl nefret ediyorum töbe töbe yaa sinirden delirmek üzereyiiim napıcam bu kadınla ya

Güncellemeler:
ama oyle boyle degil anlamıyosunuz ya her gece aglatıyo ya cok sıkldım konustu mu da agır konusuyo bunaldım cok. hep calısıyo hep iste. yazları bile tatile gitmiyoruz hic bi zaman gitmiyoruz. o kadar cok calısıyo ki arkadasları dalga geciyo paraları koycak yer bulamıcan diye hep is. babamda öyle zaten ama babam bagırmaz kendi halindedir sadece para verir konusmaz bile. hep isteler tatil degil haftada bigün beraber biseyler yapsak. kısın evde karsılasmadıgımız bile oluyo bi hafta dusununn

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle sakin ol.

Gencligin verdigin bu kizginlikla bunlari soylemen bile abes...

Ben anne -kiz arasinda problem ciktiginda ilk olarak anneyi suclarim sen dunyada yokken o vardi ve yasadigi hayat tecrubesi bir gencle nasil iliski kurulur ,nasil konusulur ona ogretmeliydi .Normal sartlarda bir genc kizin annesi en iyi arkadasidir tartisirlar dogaldir ama hep bir noktada bulusurlar ve anlasirlar bu iliski kontrol etmesi gereken buyuk olarak annenin gorevidir.Ancak sizdeki komunikasyon cok onceden kopmus anladigim kadariyla on ergenlik doneminde basladigini dusunuyorum.Konusmadan bu sagirlar diyologu duzelmesi mumkun degil ve 3 bir kisiye ihtiyac var baban olabilir oda seni dinlemeden anlamadan annen hakli derse filim kopar.Veya senin iyi anlastigin tercihen annenin yaslarinda bir kisiden yardim almani oneririm,ikna kabiliyeti yuksek biri ,Veya annenin genc kizlik donemini bilen biride olabilir.

Ornekleri ta oraya kadar goturmesi gerekebilir.

Annem nefret ediyorum diyorsun buna gercekten inanamiyorum ve anlayamiyorum.

IYI ANNELERIN IYI KIZLARI OLUR bunu hic unutma.

Saygilarimla

1|0
    0|0
    • babam mı? babamın tek dedigi sey 'annen ne derse o olur' kimseye anlatamıyorum bunları sorun burda belki annem bile bilmiyo bunları dusunebilcegimi

• babani es gectik oyle babaya biz san babasi diyoruz suya sabuna karismaz ruh gibi gezer

Ikinci secenegi mutlaka bulmalisin,annenle tercihen ayni yasta meslektasi olabilir

• peki denicem cok tesekkur ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• anneni karşına al konuş . bu tür konuşmaların hiç hoş değil ne olursa olsun o senin annen yani senin anladınmı ? senin. bu yüzden iğrenç biri olsa bide ne dersen de kendini yansıtıyosun git boğucaksan boğ ama böyle konuşma sakin ol biraz hayat bu insanlar süper olacak diye bişey yok

0|0
    0|0
    • konusulmuyo anlamıyosunuz hemen is diyo babana soyle diyo. olmuyor hic bi sekilde . ama tesekkur ederim cok

• babanızla konuşmayı deneyin. olmuyosa kurtulmaya bakın o evden

• en kısa zamanda insallah

• Umarım annesiz kalmazsın bir gün. Onun kıymetini sağken bil öldükten sonra kıymet bilmenin bi anlamı yok. Anneler baş tacıdır. Hiçbir şeyin kıymeti yoksa 9 ay karnında taşımış ve el bebek gül bebek dememiş uykusuz kalmış başında sabahlamış bunların kıymeti olsun. Elbet annelerimizin hataları olacaktır ama onlara salak diyerek hakaret ederek bunları çözmeye çalışmayacağız. Ana başa taç imiş her derde ilaç imiş evladı pir olsa da anaya muhtaç imiş. Bu sözü de söyleyip konuşmamı tamamlıyorum.

0|0
    0|0
  • sence neden haber ver diyor? okadar bos dusunuyorsun ki.. senı merak ettigi icin kadın haber almak ıstıyor .. bastan bos bırakmıs ki bu hale gelmissin aklı basına gelmıs kadının

0|0
    0|0
  • bulmuş bunuyorsun kızım sen anneni dinle valla uyuz oldum sana pasaklı şey

0|0
    0|0
  • Kadın senin gibi bir evlat doğurduğu için pişmandır. Keşke düşük yapsayım der bu laflarını duysa. Ergen arkadaş geçer geçer.

0|0
    0|0
  • pis ergen anneyi bulupta taşlıyorsun! annesizleri düşün ilerde anlarsın

0|0
    0|0
  • kendi kuralların olucak

0|0
    0|0
  • Annen lan o senin alırım ayağımın altına .

0|0
    0|0
  • Ah su ergenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizde tatıle cıkmıyoruz paramızda yok koyacak yerımız olsun ömru hayatımca tatıl yapmadık lanet mı edeyım nıye paranız yok dıye

0|0
    0|0
  • ne biçim uslup bu ya annen için ne biçim konuşuyorsun sen .ayy valla bunları okyunca çocuk doğrumak isemiorum

0|0
    0|0
  • O senın gıbı bı evlada sahıp olarak ne hakettı acaba bu yasa varana kadar baksın temızlıgıne yemene ıcmene saglıgına buyutsun ıkı temızlık yaptırıyo dıye lanet etsın Allahından bul vicdansız

0|0
    0|0
  • hep mi böyle nefret mi ederdin. etmediysen ilişkinizin kırılma noktası neydi.

0|0
    0|0
    • hayır etmezdim şehir değişikliği yaptık. kendisi calısmaya basladı ve boyle olduk malesef

• peki habervericem mutlakaa:)

• :) canım şimdi düşününce, bu sizinkilerde işe yaramaz ve daha beter bir hale gelirse kendimi suçlu hissederim. o yüzden sen yine düşün, böyle olmaz dersen benim dediklerimi unut. :) hadi kolay gelsin sana.

• Ergensin galiba.

0|0
    0|0
  • Benim annemde böyle ama ben hiç senin gibi düşünmüyorum. Sorun annende değil sende. Evden bir süre uzaklaşman ikiniz için iyi olur.

0|0
    0|0
    • gidecek yerim mii varrr diyecek sözüüm mü varr bunu elllerr anlamazzz

• yapcak bisey yok kolay gelsin sanada banada..

• Aynen yapacak bir şey yok.

Yükleniyor...