Zayıflayan arkadaşlar bir bakarmısınız?

Nasıl zayıfladınız anlatırmısınız genel olarak herşeyi ihtiyacım var buna...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2,5 ayda 24 kilo verdim 136 kilodan 102 ye düştüm 4 senedir de aynı kilodayım öncelikle neye ihtiyacın var onu bilmek zorundasın sonrasında hayatında en çok Yaptığın şeyi ve en çok tükettiğin ne onu belirlemeliyim ben en başta içtiğim su miktarını düşürdüm günde 7 litre su tüketiyordum Kademeli olarak bunu bir haftada 2 litreye çektim gün içersinde ki hareket halimi 2 katına çıkardım günlük ekmek tüketimi yarım ekmege düşürdüm şeker i hayatımdan sildim attım pişmiş gıdalardan çok Çiğ haliyle yenile bilen sebzelere yöneldim domates Salatalık yeşillik vb ürünlere aynı zamanda bol miktarda mevsim meyvaları haftada bir iki kere vücudun protein ihtiyacını karşılamak içinse kırmızı ete yöneldim onun haricinde mümkün olduğunca hareket ettim vücudun kaybetmiş olduğu potasyumu magnezyumu yerine koyabilmek içinde günde yaklaşık izotopik inek tükettim bu sayede aç kalmadan halsizlik yorgunluk hiç birşey hissetmeden kolayca kilo verdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• -Üşenin, üşengeç olun.
    -Daima hareketli olun, açlığınızı bir takım mini gıdalarla giderin.
    -Dengesiz beslenin, uyku düzeniniz olmasın.

cut.

0|0
    0|0
  • 14 kg verdim. 1 aydır hiç dikkat etmiyorum ve almadım.. Sağlıklı ve yavaş verdim.. Sorularını alabilirim?

0|0
    0|0
    • ya ben tatlıya dur diyemiyorum tek sorun bu galiba... 52 kiloyum 46 olmam lazım

• :D 1.55 boyum. aşırı kilom yok ama yediklerime dikkat ediyorum. ideal kiloma ulaşsam rahatlıcam artık

• İdeal kilo diye bir şey yoktur.

• günde ortalama 20km koşu yaptığım sıralarda tam olarak sayılmasa da l-carnitine isimli amino asidi kullanmıştım. sağlıklı bir zayıflama için bir diyetisyenle görüş, vücut kitle endeksine göre bir diyet hazırlat ve buna uygun bir salonla görüşürüp program yap. zayıflıktan önce sıkılaşmak önemlidir.
    tabi bu benim görüşürüm. gerisi sana kalmış kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Hareket ettim sürekli ve spora gittim günde 1 saat spor yaptım minimum

0|0
    0|0
  • Yüzme ve WingTsun antrenörüyüm. valla gel yanımda bir ay staj yap tığ gibi olursun :) sporsuz olmaz bu işler..

0|0
    0|0
  • bol koşu ve yüzme ile

0|0
    0|0
  • spor yaparak ve ekmeği azaltarak

0|0
    0|0
  • Kac kilosun

0|0
    0|0
  • spor - diet -düzenli beslenme - düzenli uyku