Fenerbahçe son 3 maçta 1 gol attı gidişatı nasıl buluyorsunuz?

malum o tek golde gökhanın gönülün düşmesiyle verildi

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biz kötü olduktan sonra rakibin çok kötü olması hiçbirşeyi değiştirmez Fenerbahçe liler belki şu anda takımlarının durumundan ve teknik direktörlerinden memnun olabilirler ama ben Galatasaray ın bu oyununu ve bu teknik ekibine katlanamıyorum çünkü biz Galatasarayız her zaman mükemmel olmalıyız.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kuş beyinli ismail kartal bu sene ilk 2 girerse başarıdır bitirdiler bizi resmen böyle rezil top oynanır mı ya lig tv iptal ettircem.

1|1
    0|0
  • 3 maçta 1 gol atar 1 maçta 3 gol atar 6. hafta arenaya gider 1 maçta 6 tane atar sayılara bu kadar takılmamak lazım

0|0
    1|0
  • www.facebook.com/.../?type=1&theater
    Bu adam Beşiktaş'ımın canını da çok yaktı ama iyi bir oyuncu ve yaşına rağmen kendine baktığı çalıştığı belli. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • 1 gol atmadı attırdılar gidişatları süper ağlamaya başlarlar hakem diye sonra bir maç kazandırırlar

0|0
    0|0
  • Gökhan kendini atacak pozisyon bulamadı ondan oldu hep :D

Fenerbahçe ve beşiktaşta iş yok bizim acilen güzel bir yönetim ve güzel bir teknik adam gelmesi lazım zaten sonra ligi domine ederiz.

0|0
    0|0
  • Bence Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gidişatı çok güzel hep böyle devam etsinler ben memnunum bu durumdan.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu çok da güzel oldu =)

1|0
    0|0
  • aziz yıldırım para vermeyi unutmuş sanırım beter olsun ezikler

0|0
    0|1
  • Çok başarılı olmayı çok para harcamaya eşit görenler, şimdi şapkalarını önüne koyup düşünsün bakalım. Bu sene lig çok güzel olacak ama beşiktaşın evi yok.

0|0
    0|0
  • güzel görmüyorum.

0|0
    0|0
  • ligde gs nin üstünde olsun da bize yeter cincons team !

0|0
    0|0
  • Sevındim galatasaray az düzelse yardırır ya

0|0
    0|0
  • Kesin galatasaray lisin

0|0
    0|0
  • azize ellerine kına yaksın...
    egoları için ersul yanal harcadı...

0|0
    0|0