Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal'ı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Maçı izliyorum şu an akhisar cok kaliteli takım ama fenerde b*k gibi oynuyo ilk yari emenikeyi almaz macin sonlarina dogru alirsin kuyt berabt oynar ama hic cikmaz alper desen selcuktan kötü ama sen hala kendine teknik direktorum diyorsan bisey diyemem :D siz ne dusunuyorsunuz bir boka yariyo mu hangi hafta adam gibi oynadik hep sansa bala hatali penaltiyla vs emre flan yok oynamiyi tamam ama o olmadan ismail kartal tek başına icine siciyo takımın.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Surekli defans yaptırıyor takım atağa dahi zor çıkar halde. Ceza sahasına giriş bile yapamıyoruz. Bu anlayışla şampiyonluk da 4. yıldız da zor

0|0
    0|0
  • O adam hocaysa ben de Ferguson.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz koskoca Prandelli yi eleştiriyoruz ama adamlar İsmail Kartala laf kondurmuyordu

0|0
    0|0
    • Abi nerden bilelim malın emenikeyi ilk 11 e almayacagini iki haftadir görüyoruz net olarak bir boka yaramadigini sizin hocada hakan baltayi oynatmaz vsvs ondada siknti var ama Beşiktaş'ın ki bilic tam bir adam hangi oyuncunun ne zamam cikmasi gerektigibi vs hepsini fok iyi biliyor

• Daha önce sadece antreman maçı yöneten bir adamı Fenerin başına geçirmek büyük bir vizyonsuzluktur bana kslırsa gem Gsnin hrmde Fbnin hoca değişikliğine gitmesi lazım

• hayır değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...