Dengesiz sevgilisi olanlar, sevgilinizle nasıl başediyorsunuz?

iyi akşamlar arkadaşlar böyle sevgilisi olanlar yada böyle erkekler varmı. gerçekten sizi anlamak çok zor birgün iysiniz birgün bir başka canınız sıkkkin olur kötü davranırsınız. herşeyin acısını sevglinzden alırsınz. yarım saat önce çok iyiyken yarm saat sonra birşey olur bağırırsniz niye yani ? benm durummda olan kızlar varmı nasıl başediyorsunz?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaşasın erkekler !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bağırmayanı yok, az bağıranı vardır. her saat bağırmazda , haftada ya da ay da bir bağırabilir, 3 ay dayanabileni çıkar.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak şunları iletmemde fayda var. Genellikle geçmişte çözülememiş bir sorun bu tip tartışmaları ve ruh hali bozukluklarını ortaya çıkarır, en iyisimi siz oturun karşınızdakinin aklındaki bütün soru işaretlerini yok etmeye çalışın. Yine olmuyorsa koy verin gitsin

0|0
    0|0
  • onu da öyle kabul ediceksin biz siz adet döneminizdeyken her hareketinizi sineye çekiyoruz dimi ama :D

0|0
    0|0
  • evet erkeklerin çoğu böyle . ben kendimi dahil etsemmi etmesemmi bilemedim .

sebepleri anlatmakla bitmez. o yüzden çok olur böyle şeyler

0|0
    0|0
    • peki böyle durumlarda ne yapmak lazm birazda bizi anlayn :(

• ben rahat bırakılmak isterdim . karşımdakinin canını artık yakmıycağım bi andada sevgilimden destek bekelr anlatırdım herşeyi ona . hatta böyle yaparsan duruma göre erkek sarılıp ağlayabilir bile .

• ayrılarak uzak durarak

0|0
    0|0
  • hergun hayt gulluk gulıstanlık mı olcak katlan bıraz sende ;)

0|0
    0|0
  • doğal erkek davranışı takma kafana

0|0
    0|0
  • herşey karşılıklı.gülü seven dikenine katlanır.

0|0
    0|0
  • dengesiz olarak ben varım. yapcak bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence erkeklere has bi durum değil. insan hali bu bi anın bi anını tutmyablr :)

0|0
    0|0
  • Aynı bela benmde başımda var ben ak desem o kara anlıyor yarım saat önce iyiysek gün içinde mutlaka kavga ediyoz çözüm bulursan banada ilet tatlm :)

0|0
    0|0
  • Şimdi tamamiyle erkekleri suçlamak yanlış.Kendine sordun mu nerde hata yapıyorum ve neden böyle davranıyor belkide onunla çıkmakla hatanın en büyüğünü yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • O dengesız ben oluyorum herseyde suyuma gıder alttan alır.beenı mutlu etmek ıcın kırk takla atar

0|0
    0|0
  • ayrılarak

0|0
    0|0
  • sende dengesiz ol o seni çeksin...sen onu dgl :DD

0|0
    0|0
  • yokk öyle değilde karıslıklı kvga ederken onu tanıyamıyorum...

0|0
    0|0
    • oo ayne aynenn ya o kadar caresiz kalıyrm ki karşısında. siz böyle durumda ne yapysnz peki bagırıyor cagırıyor bana haklı olsamda sus diyor ya sus diyor .'

• bende aynısını ona yapıyorum kes sesini slk falan diyorum

Yükleniyor...