Bir erkeği yada kadını beyniniz ile baştan çıkarttığınız oldu mu?

Sevgili Kızlar Soruyor sakinleri.."Belim ince ama kalçam büyük" "boy pos harika da burnum kemerli" "kaşı gözü oynatıyorum da bilmem neremi oynatamıyorum" sorularını görmekten o kadar sıkıldım ki..

İnsanlar insanların fikirlerine, hayata karşı bakışlarına, yaşayışlarına..Zekalarına yahut davranışlarına aşık olamıyor mu artık? Yada nacizane ben mi yaşlandım bilemiyorum..

• Oldu. (vallaha oldu)
    47% (7)62% (8)54% (15)Oy Ver
  • Olmadı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Olacak
    20% (3)15% (2)18% (5)Oy Ver
  • Ben çok zekiyim ama amele olmak istiyorum.
    20% (3)23% (3)21% (6)Oy Ver
  • Diğer.
    13% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

• Daral ve Timsah'ı bilecek kadar yaşlıysan,evet şaşırman normal."İpim kuşağım" diyenlerle. "Ama bak beyin'de var" diyenlerin kuşak çatışması sahne 1 :)

Çok kişi var bildiğim, beyinleriyle etkileyebilecekleri sadece bir hannibal olabilir.

Haricinde,olması gereken şeyler zaten senin saydıkların ve maalesef artık millet olması gerekene şaşırıp,olmaması gerekeni tercih ediyor.Onun için,beklediğin cevabı bulamayacağını sende biliyorsun. Bence ankete, "Olmalı" seçeneğini eklemen lazımdı kesinlikle..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tabii dış görünüşte önemli ama ne kadar yakışıklı/güzel olursa olsun iki çift laf edebilmeli insan karşısındakiyle, bi ilişkide gerek zeka gerek kişisel olgunluk olarak ilerlemeli insan. dış görünüşümden etkilenenlere şans vermiyorum, samimi gelmiyor. ya kişiliğim için sevmeli ya da zekam

0|1
    0|0
  • Fiziğin de önemi oluyo,ama asıl önemli olan şey düşünceler,zeka,davranışlardır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bilmem o an beynimle bastan ciktigimi sanmisimdir ama adam belki farkli yerlere bakiyordu.

0|1
    0|0
  • zaten ona oluyorum ama fiziğin rolü 0'a indirgenemez.

0|1
    0|0
  • Çok şükür. Bende birtek ben böyle düşünüyorum sanırdım..

0|1
    0|0
  • yaptım oldu

0|1
    0|0
  • cix.

0|1
    0|1
    • Ciktigini olacakti o :((

Neyse bastan cikip olmayan beyni hepten yok etmek istiyorum <3

• Ben çok zekiyim ama amele olmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • Olacak elbet.

0|1
    0|0
  • Oldu. İnternet aracılığıyla tanıştık ve iki sene kadar konuştuk (birbirimizi görmeden). Adamın zekaya hayrandım, o da benimkine hayran olduğunu söylerdi. Gördükten sonra tipsiz olduğunu anladım ama zerre önemli değildi. Bu da böyle bir anımdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 1|1
    0|0
  • Olmadı.Gerçekte tanıdığım kızlar,ki sayıları çok çok az,beynime aşık olmak yerine,sürekli konuşmak suretiyle,beynimin ırzına geçmeyi tercih ettiler.

Kimi sever,kimi sker.

link

1|1
    0|0
    • ah bi sussalar neler duyacaklar da ..

• Sen susunca,neden hiç konuşmuyorsun? sorusuna ne demeli.

"Belki de susmak,gerçeği anlatmanın tek yoluydu" Suskunlar-İOA

• yo hala mümkün

yaşıma göre çok olgun davranırım ve biçok kızda bunu arıyor . yerine görede eğlenceli bi insanımdır

0|1
    0|0
  • oldu sanırım başkasının zekasına hayran kaldığım da oldu

0|1
    0|0
  • Geen birine gösterdim beynimi ama hiç oralı olmadı icindekilere bakmadı direk gorunusten sinifta kaldim, halbuki icini gorse cikmak istmezdi ama neysem:)

0|1
    0|0
  • tip falan hikaye aslında...ve hatta zekada hikaye...hitabeti biraz iyi olan erkek çoğu kızı tavlar..kendimden biliyorum:)

0|1
    0|0
  • Olmadı. Çünkü kendi seviyeme uygun birisine henüz rastlamadım. İnsanların karşı tarafa olan saygısı ayrıca sıfır.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 3 kişiden 1inde olmuştu.

0|1
    0|0
  • Beyne bakılıp aşık olunmaz işin doğasına ve realiteye aykırı

0|1
    0|0
  • profil resmime bakan kızlar doğrudan ekliyo..Benim orjinal beynim bile değil karikatürü..düşün yani

0|1
    0|0
  • senin ehtiyar kıçının anlayamayacağı kadar geçti zaman o yüzdendir zeka önemli değil yalan dolan para ve iki yüzlülük

0|0
    1|1
  • Henüz o kadar zeki kızlarla tanıimadım...

Şaka ya tamam evet oldu..

0|1
    0|0
  • fikrinde deste 100' lük varsa ve zikren bu 100' lük desteyi harcıyorsan sıkıntı yok.. arzular şelale..

1|0
    0|0
  • aslında mantık yürütürsek insanların fiziklerini kullanarak birini baştan çıkartması da akıl işidir,elindekini verimi kullanmak olarak ;)

1|0
    0|0
  • sen sıkıldında bu sorulardan ben tıklemıyorum valla...

0|0
    0|0
  • Oldu tabiki. Hemen hemen hepsi.

Hoş, bu övünülecek bir şey mi bilmiyorum ama evet övünüyorum.

Saygılar

0|1
    0|0
Yükleniyor...