Bizim yaşadığımız basit bir ilişki değildi, ne yapmaya çalışıyor sizce?

4 yıllık ilişkim kavgalar yüzünden bitti diye anlatmıstım daha önce 12 gün birbirimizi hiç aramadık sonra ben dayanamadım aradım cevap falan vermedi önce sonra açtı konustuk birazz artist artist konusuodu ben aradıgım için sonra istemiorum artk seni falan dedi bnde sadece konusmak istiorum dedim yarın ara dedi aradım gecistirdi sürekli aradım sonra sinirlendim sen dalgamı geciosun benle yarın ara bi gün ara diye dedim oda konusmak istemediğim için böyle yapıorum dedi bende (onu cok sevdiğim halde) bnde artk seni istemiorum ama 4 yılın getirdiği alıskanlık için arıorum dedim konusmaya ihtiyacım vardı sense beni sokak köpeği yerine bile koymadın sadece geciştirmek için yarın ara bigün ara dedin dedim oda senden kurtulus yokmu falan dedi bende kurtulmak gözüylemi bakıosun dedim sadece mesajlasalım istiorum kac gündür yok diosun dedim oda evet dedi sonra ben unutmak istiorum artık mesajlassarak birbirimiizin vaktini çalmayalım dedi bende ben sana hiç kötü bişey yapmadım dedim bu tavrını anlamıorum dedim sonra birden tamam mesaj hakkı yapıyım konusalım dedi bende dalga mı gecion dedim benle istiodum yapmıodun oda yok yapalım konusalım dedi bende ne yapmak istiosan onu yap dedim oda suratına mı kapatıyım dedi bende ne istiosan dedim oda tamam mesaj hakkı yapcam aksam haber verrim dedi bende iyi tamam dedim tamam ben sana haber vercem dedi bende tamam dedim tam kapatırken dur dedim (beni 2 gündr geciştirip aramadıgı için arayacam dedği halde) eger yapmaktan vazgecersen insaniyet addına bari mesaj at 50 kurusuna kıyda dedim tamam haber vercem ben sana dedi kapatt sizce ne yapmaya calısıo tam sinirlenmiş ben artık aramayaacakken bitircekken o neden son anda mesajlasalım dedi anlamadm ayrıca basit bi ilişki değildi bizimki son anlarda böle seyler yasadık yoksa aileler falan bile tansıodu 4 yıllık bi sürecti onuda göz önüne alarak cevap verirseniz sevinirim bunun yapmak istediği ne sizce?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eminimki ayrılığın başında sende çocuğa böyle şeyler çektirdin o çocukta gitti yeni bir düzen kurdu. Bende 5 senelik ilişkimden 2 aydır ayrıyım kız gitti ilk ikinci haftada flört edecek birini buldu onca olaylar yaşadım sonra elimi çektim 17 gündür oda kalkmnış yakın çevremdeki ortak arkadaşımıza benim sağlığımı falan sormuş. Yani oda pişmanlık ateşine kendini atıyor galiba.

0|0
    0|0
    • yoo hep çeken ben oldum ilişkide toplamaya calısanda ben oldumm sanki ben erkektim o kız iğrenç bi hal almıştı işte...

Erkekler Ne Diyor 1

• senin derdin ne daha ne östeliyorsun kızm bence olunuruna bırak herneyse geçer boşa üzülüyorsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adam senı sevmıyo artık kabullen ve bıtır arama asık olun ama gurursuz olamayın yahu aynısını ben de yasadım cok pısmanım pesınden kosuyosun sadece bu hosuna gıdyo baska bısey degıl bıtırmende fayda var sürünürsün

1|0
    0|0
    • ama tam bn ne isiosan onu yap artık dediğimde nden mesajlasalım dedi o zmn kapatrdı sewmiosa yanılıomuyum

• bosluktan pesınden kosturmaktan zevk alıo senı ıstemıyorum dıyen bır adam senı sevıyo mu sence bosversene

• adamıı çok sıkıyorsun sen seni özlemesine izin vermiyrsn evet seviyo ama çok sıkılmış bırak biraz nefes alsın adaş yaa :D

0|0
    0|0
  • Bunca yaptıgına ragmen arıyosan terslenmeyı hakedıyorsun bırak o kossun pesınden

0|0
    0|0
  • bence adamı bunaltmışsın sen sus diye tamam mesj hakkı yapıcam demiş :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...