Passolig e neden karsısınız?

her yerde turk futbolunun katili passolig deniyor neden passolige bu kadar karsısınız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında başta bende karşıydım ne olduğunu bilmiyordum, fakat anladıkça ve çıkardıktan sonra çok gerekli ve iyi bir sistem olduğunu anladım.
    Anlayıpta karşı çıkanlar, Tribünden kazanç sağlayanlar, kara borsa yapanlar, olay çıkaranlar kavga edenler, küfür edenler, taciz edenler.
    Fişlenmekten korkuyorlar ve cezaları oldukça ağır olabiliyor para cezası, uzaklaştırma vb.
    Özellikle tribüne gelir için gidenler artık tribünleri kullanamayacaklar.
    Ve bayanlarımızda artık rahat rahat gelebilir, taciz veya rahatsız olursa şikayet edebilir.
    E-BİLET'e EVET

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şundan kardeşim
    Eskiden kombine kartlsrı herkes kullanabiliyordu
    Ama passolig kişiye özel tc ile kullanılıyo ve turnikeden geçerken eşşek gibi monitörde resmin çıkıyo :)
    Ama kombine kartta yoktu öyle bir muhabbet bir kartla sok sokabildiğin kadar adamı içeri
    Ya ben sırf bilet bulamadığından arkadaşın kombinesine 2500 tl keş para teklif edeni gördüm tek maç için

E şimdi bu yapılamıyo
    O yüzden karşılar :)

0|0
    0|0
    • Başkasına devredilebilir maçlık olarak ayrıca. Yani sisteme gidecek olan kişiyi yazıyorsun o kişi senin passolig in ile gidiyor maça.

• Ama bu bir kişide geçerli
      Ben bir kombineyle düzine adam sokanı gördüm kardeş...

• karşı değilim

0|0
    0|0
  • beleşçiler karşı çıkıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...