Hiç birinin yüzüne tükürdünüz mü?

Sorum kızlara: Hiç bir erkeğin yüzüne tükürdünüz mü? (tüü demekten bahsetmiyorum, gerçekten tükürdünüz mü?) Tükürdünüzse, ne yaptığı için bunu yapmak zorunda kaldınız? Bu sizi tatmin edip içinizi rahatlattı mı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• tükürmedim ama tükürmekten beterdi sözlerim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Tükürdüm tabi.Hem de biriktire biriktire:))Sevgilim, kız arkadaşın bana verir mi acaba dedi.Adam ol nasıl konuşuyon dedim.Verir mi söylesene dedi.Adam ol gebertirim seni şerefsiz nasıl konuşuyon öyle dedim.Devam etince koca bir tükürük yağmuruna tutuldu.Daha sonrası biraz şiddet içeriyo tabi bilen bilir:))

0|0
    0|0
  • yüzüne türkürülecek erkekler evde esleri onun yemegini, ütüsünü yaparken disarda elalemin kizlarinin pesine takilan erkeklerdir. insan olarak bile görmem öyle varliklari.

1|0
    0|0
  • tam aksıne tokatı bastım yuzune tukurulcek ınsan coook var mesela ıkı kısıyı aynı anda ıdare eden sevgılısı olana yada evlı olana goz dıken kendıne saygısı olmayan bencıl kaprıs ve trıp yumagı ınsanlar

0|0
    0|0
  • Keşke yapsaydım.

0|0
    0|0
  • Tükürmek yerine tokat atmak daha çok rahatlatıyor emin ol...

0|0
    0|0
    • tokadı attıktan sonra yumruğu yediğin an doğrulabileceğine de inananıyomusun

• Alt metinde tahmin ettiğimiz durum varsa, yanlış yerdesiniz. Başka site ya da forumlara bakın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini ve kişiliğini benimseyememiş.. insan tiplemeleri onlar... bir erkek delikanlı ise ne o tükürügü yiyecek hareketlerde ve tavırlarda bulunur... nede o tür duruma düşürtür. kendini erkek adam kadınına sahip çıkan ve sevdiğini sahiplenen birisidir.. ama aldatma tiplemesinde çok erkekler var oda bayanlar yüzünden oluyor nedenmi...

açıyorlar kıçlarını baslarını birde kırıta kırıta yürüyorlar sonrada erkekler laf attı oluyor..

taciz edildi oluyorlar.. giyinme kardesim deniz kenarında mı yasiyorsunda ankaranın göbeginde minilerle geziyorsun ki ... mesela örnekti bu sagdece birde kusuruma bakmayında çok öyle kırıtık bayan var erkekleri yoldan çıkartan ...

0|0
    0|0
  • Fatma Girik gibi tükürülürse kanımca daha etkili olur. "Yılanların Öcü" adlı film izlenerek alıştırma yapılabilir.

0|1
    0|0
  • " (tüü demekten bahsetmiyorum, gerçekten tükürdünüz mü?) "

... Nasıl yani,ağzın da epey bir tükürük salgılayıp sonra onu bir lama kuvvetiyle karşıya fırlatmak mı?Böyle iğrenç bir bayan görmedim :)

0|0
    0|0
  • Kızlar tükürmeyi bilmez ki.

0|0
    0|0
  • evli birisinin karısını kocasını ayartan insanlar yada ayartmasına kanan insanlardır !

0|0
    0|0
  • tükürüğümü gereksiz yere atmak insani bir davranış olmaz.Susmak karşıdaki insana en büyük darbedir

0|1
    0|0
Yükleniyor...