Zoruna gitti de ne yaptın?

Arkadaşlar sorum şu, size birisi bi dedikleri dolayından, yada yaptıkları yüzünden bişi zorunuza gitti de, kendinizce "yeminle şunu yapıcamda, gözüne batıraçam" yada " görürüşen şen" deyipte ne yaptınız ? ..

mesela birisi dedi, sen mi yapıcan buna görürüm çok kilolusun hahaha diyor, sizde içinize yediremiyorsunuz bunu ve kilo veriyorsunuz, bu anda da o kişi şok içinde kalıyor ve ağzı açık kalıyor,

yada biri arabasıyla hep hava atıyor, benim genç yaşımda, bu araba gibi kimde var diyo, sizde ona inat biraz zabr edip iki kat lüksünü alıyorsun ...

yada ne biliyim, seni çirkin diye arkadaş çevresinden atıyor, sende ona inat.. zayıflayıp bakımlı olup ağzı açık kalıyor, bu seferde o sana geliyor sen onu def ediyorsun...

umarım anlamışsınızdır :)) siz de de böyle bişi ldu mu, olduysa ne ve nasıl, kaşındakini öküz gibi bakmaya mahkum bıraktınız...

hadi yazın bakalım, kızlar erkekler :))

Güncellemeler:
*buna gülerim demek istemisdim yukarda yanlis yazmisim, k.b.
sorumu herkes yanlis mi anliyor ne ...

MESELA BIRISI ARABASI IGLE SANA HAVA ATIYOR, SENIDNE ARABAN YOK, sende kendi o anda kötü hissedip "SENDEN DAHA IYI ARABA ALICAM, BAK OZAMAN SEN GÖR" deiypte, daha iyi lüks araba alipta, o sana digilde, sen ona hava atiyorsun ya ONU KAST ETTIM ! ..
ADAMA DEMIYORSUN, KENDI ICINDEN DIYORSUN ONA BELLI ETMEDEN !

bunu araba olmasi lazim digil, baska seyler de olabilir,

mesela senden kasli olur, güler sana, sende ona inat antreman eder, ondan daha iyi olursun...

ister kas gelisdirme olsun

ister futbol tecrübesi olsun..

ne var bunda anlamicak anlamadim ya :S

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• dolduruşa gelmem genelde..ama sadece beni umursamayanı iki kat daha fazla umursamama huyum var...

0|0
    0|0
  • nebçim arkadaşlarınız var la?

0|0
    0|0
    • sadece arkadas olarak demedim ki, sinif arkadasinda olabilir, hergün gülüp gecmedigin, mesela sinifta, yeni telefonu oluyor seni kücük düsürüyor, spor dersinde, sen mi bunun üstünden atlican diye dalga geciyor, sende calisiyorsun ve basariyorsun, öyle bisi oldu mu diyorum, yada ne bileyim, bisiyi yapmak istiyorsun, sen hayatta bunu beceremessin diyorlar, sende ona inat, calisip yapiyorsun, bunu gibi seyler ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Çirkin diye arkadaş çevresinden atmak?

0|0
    0|0
    • Ya cirkin diiglde,misal sinifdasin, popül�r kizlar var ya hani iyi giyinirler, falan filan, baska bir kizi rencide ederler, o rencide olan kizda, kendini süsler püsler de kendini kanitlar ya onun gibi bisi,

:D ya türkan soray köyden geldi, herkes güldü, bakim yapti kendine herkes sasdi bunu gibi bisi

• taam la uzatma annadık diyoz :(

Yükleniyor...