ESpor ile ilgilenen gelsin :)?

Dark Passage’da beklenmedik gelişme

Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmesinin ardından ülkeye dönen Dark Passage, 2 ayrılık haberiyle şok etti.

Son 2 yıldır Türkiye’de Riot Games tarafından düzenlenen tüm turnuvaları domine eden ekipten ayrılan oyuncular Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ve Anıl “HolyPhoenix” Işık oldu.

2012 yılında kurulan kadrodan beri Dark Passage adı altında mücadele eden HolyPhoenix’in ReostA, Thaldrin ve Lethilion ile yeni bir takım kuracağı söylenirken, Türkiye’nin en ünlü oyuncuları arasında yer alan fabFabulous’ın ise HWA’ya geçerek orman rolünde oynayacağı konuşuluyor.

Son 2 gündür EUW sunucusunda attığı SoloQ oyunlarda sadece orman şampiyonları oynadığı görülen fabFabulous’ın maç geçmişi de bu dedikoduyu doğrular nitelikte.

Bu gelişmenin ardından Dark Passsage kadrosunun nasıl şekilleneceği ise merak konusu

Bu ayrılıklardan sonra DP'nin yeni SGT'si Hakan"Revanche"İşlek oldu sizce DP'de iyi işler çıkarabilir mi?

Henüz Top Lane oyuncusunu duyurmayan DP'de söylentilere göre LongB ile transfer görüşmesi varmış bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Not:Alıntıdır.

Arkadaşlar eSpor hakkında sohbet edelim League of Legends 5. sezonda bizleri neler bekliyor acaba görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Güncellemeler:
Söylentilere göre Lethillion ve HolyPhoenix'in takımının Top Lane rolünde Auspexa'nın oynayacağı.

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• DP de kadro değişti. Önümüzdeki dönem bu kadar başarılı olamayacaklardır. Fab'ın HWA ya Holy'nin yeni takımı ligi nasıl etkiler merak e diyorum açıkçası. LongB'nin TT den geçişi ise bana mantıklı gelmiyor ama hiç belli de olmaz.

0|0
    0|0
    • 5. sezon acayip zevkli geçicek gibi :) , LongB'nin DP'ye geçmesi banada pek mantıklı gelmiyor ama bence en iyi aday LongB

• Güzel olur diye tahmin ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Artık tüm mevsim finalletini %100 DP alır diyemiyeceğiz bence bu çok güzel oldu :)

Yükleniyor...