Galatasarayın bekleri (Tarık çamdal, Telles ve Veysel) sizcede çok kötü değil mi?

Galatasarayın bekleri (Tarık Telles ve Veysel) sizcede çok kötü değil mi?
1/ 1,5 sene önceki beklere bakıyorum bunlardan çok daha iyiydi.
Eboue olsun Sabri olsun hatta Riera bile koşamasına rağmen bunların en az 2 gömlek üstünde bir bekti.

Galatasarayın avrupada işi bunlarla çok zor.

Siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Arsenal maçını da bekler yüzünden kaybettik. Söylediklerim de haklı çıktım.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sabriyi ozluyoruz :/

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• avrupayı bırak burada ne pok yicez ben onu düşünüyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tellesi beğeniyorum iyi oyuncu ama yabancı sınırına takılıyor lig için hepsi yeterli gibi en azından anadolu takımlarına ama avrupada iş brz değişiyo haklısın.

0|1
    0|0
  • Tarık a laf yok şu anki gösterdiği performanstam memnunum üstelik sol bek oynamasına rağmen bu performansı gösteriyor Telles te çok iyi bir sol bek ama nedense bu sene adamın yüzünü göremiyoruz Riera Sneijder den sonra bu takımın en teknik oyuncusuydu aynı şekilde Eboue de öyle girmelerine anlam veremedim

0|1
    0|1
  • tellesın bı oyun tarzı var tarıgı cok ızlemeıdm ama veysel cok duz bı futbolcu ben prandellı yerınde olsam yanı eboue ye fızık gucu yuklerdım karakterıı degstrrdm sımdı veyselı takıma monte etmesı daha or oldu hıc deglse eboue bu takımı 3 sezondur tanıyor bırden kestı olmadı bı ayak kısa kaldı zaten sag kanatta defansa donuk kımse yok 5-3-2 oynuyor melo gerıde kalmasa cok bıtık bı hala lır aslnda gızlı kahramandır melo bu oyun tarznda ıtalyan ekolunu tuttrmaya calsyor ama yanlıs oynuyor acılen 4-4-2 ya da 4-3-1--2 ye donmesı gerek

0|0
    0|0
    • Evet bu arsenal maçında açıkça görüldü zaten.

• eboue hamıt gıbı sag beklerın var kı eboue hucuma daha katlkı ne dıye ıkı tane daha sag bek alıosun

• ben şu olayı anlamıyorum tarık çamdal'ı sağ bek diye alıp sol bekte oynatıyor prandelli böyle olursa bir yararı dokunmaz galatasaraya (edt:Beşiktaşlıyım)

0|1
    0|0
  • Profesyonel futbolcu olsam kesn galatasarayda bek oynardm anasini satiyim :D 2 sezondur bekler oynamayan kalmadi ya laa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...