Sevgilinizin samimi arkadaşı sizden hoşlandığını söyledi bunu sevgilinize söyler miydiniz?

sevgilinizin samimi arkadaşı sizden hoşlandığını soledi bunu sevgilinize söyler miydiniz? ne yapardınız?nasıl davranırdınız?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• o hoşlanana höst ileri git bakiimm öte sen derdim, erkek arkadaşıma da gezme şu çakalla bi daha derdim.. çok ısrar ederse de niye diye dökülürdüm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Söylerim , kimin ne olduğunu bilsin ona göre tavır alsın ...

0|0
    0|0
  • söylerim tabiki anında fiseklerim

0|0
    0|0
  • önce uyarırdım sonra dinlemezse, söylerdim.

0|0
    0|0
    • uyardın diyeli o surecte çocuk sevgiline sölerse seviorum die erkek arkınde bana niye demedin diyip senden ayrılsa

• durumu izah ederim ya :(

• söylerdim

0|0
    0|0
  • Sırf sevgilimi salak yerine koymasın daha fazla diye söylerdim bir şekilde.. İlişiğini kesmesinin sevgilim için isterdim, kendimden eminim sonuçta..

0|0
    0|0
  • söylerdim

0|0
    0|0
  • aralarını bozmak istemezdim...ve onaa böyle birşeyin sacma olduğunu kndine gelmesi gerektiğini aksi taktirde kankasının öğreneceği ile tehtit ederdim..

0|0
    0|0
  • söylemem, görüsmem.

1|0
    0|0
  • söylerim.

0|0
    0|0
  • sevgilime soylemezdim ama onunla birlikte olmasini engellerdim

0|0
    0|0
  • bana değil ona inanırdı kesin yinede söylerdim sonrada beni suçlu bulacağı için çekip giderdim

0|0
    0|0
    • yerim ha seni nasılda yazmıs:)

• aynen içim acıdı resmen yoksa basına mı geldi

• yok gelmedi ama adım gibi eminim öyle olurdu.çünkü samimi arkadaşı ağzına etse yarabbi şükür dicek o kıvama geldi sevgilim :)

• söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgilime söylerdim bizi ayırmaya çalışıyor derdim aramıza giriyor söyle ayağını denk alsın arkdaşın!

0|0
    0|0
  • ikisini idare ederim

0|0
    1|0
  • Böyle bir şey başıma geldi. Sevgilimin en yakın (çocukluk) arkadaşı benimle yatmak istedi. Önce kendim halletmeye çalıştım. Şakaya vurdum, sonrasında reddettim ama üsteleyince sevgilime söyledim. Kendisi siyah kuşak taekwondo'cuydu. Halletmiş. =/

0|0
    0|0
Yükleniyor...