GALATASARAY-ARSENAL şampiyonlar ligi deplasman maçı sizce ne olur?

ben inanıyorum bu maçtan en az 1 puan çıkartırız birde maçı hangi kanal verecek?

0|0
019

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Maç Prandelli ye bağlı eğer Sivasspor maçındaki gibi Melo yu defansta Sneijder ide defansif ön liberoda oynatırsa Galatasaray maçta pozisyon dahi bulamaz ancak Melo ve Sneijder kendi mevkilerinde oynarsa hücumdaki yaratıcı gücümüz ortaya çıkar ve kafa kafaya oynarız

0|0
    0|0
    • bu prandalliye güvenmiyorum ben adam ruh gibi ben muslera semih ve chedjudan umutluyum bak olcan oynayınca nasıl maçı kazandık

• Galatasaray alır.

1|0
    0|0
  • Ekmek, Muslera'nın ağzında. Umalım kaptırmasın, hatta mideye indirsin. maç zor; yayın D-Smart.

0|0
    0|0
  • 2-0 Arsenal yener

0|0
    0|0
    • sneijder haklı adam orta alanda baskılı oynamazsan maç alamazsın

• Öyle de abim herkes Sneijder değil işte, Sneijder gibi oyuncular antrenman yapa artık mutasyona uğramış adam tüm yaz yatsada geliyor 90 dakika koşuyor. Ötekiler öyle değil, geriye dönemeyip gol yedikten sonra işe yaramaz orta sahada ve ileride baskılı oynamak.

• Balıkesire deplasman da yenil sonra arsenal'i kendi evinde yenmeyi hayal et.

Gerçekçi olun biraz.

0|0
    0|0
  • Arsenal favori ama adı aslan işi destan işte bekleyip görelim :)

0|0
    0|0
  • takım formsuz işi zor olur. fark olmaz ama puan alabileceğini pek zannetmiyorum londradan. İnşallah alırlar ama zor

0|0
    0|0
  • Gsliyim arsenal yener

0|0
    0|1
  • Gerçekler acidir... Cincon deplasmanda Arsenali yenemez... Kumbara olur...

0|1
    1|0
    • arsenalin kumbara yaptığı tek takım fb

• Umut fakirin ekmeği... zor yenemezsiniz... bu oynadiginiz futbollami yeneceksiniz... biraz gerçekçi olun...

• Ben besiktasliyim , ama arsenal maci alir , galatasarayin almasini sterim tabiki ulke puani acisindan ama cok zor :/, galatasaraya basarilar.

0|1
    0|0
  • Arsenalle iki maçımız var ikisinde de galip geldik diye biliyorum, umarım bu maçta da galip geliriz.

0|0
    0|0
  • galatasaray ligdeki gibi oynarsa 3-0 yenilir :D takımda muslera chedju ve melodan başka oynayan yok hepsi davar gibi duruyor sahanın ortasında

0|0
    0|0
    • hiç sorma ya bir birlerine yakın oynamıyorlar her bir bir mahallede sanki bir uçtan bir uca pas mı olur

• arsenal büyük favori gs bu defans şekli ile oynarsa param parça ederler hatta kıyma yaparlar
    1 puan belki (gsliyim)

0|0
    0|0
  • Yüzde 60 Arsenal kazanır. Galatasaray bu futbolla kimseyi yenemez.

0|0
    0|0
  • Galatasaray oradan 1 puan çıkartır gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • 1 puan yetmez 3 puani alacagiz inşallah..

0|0
    0|0
  • Berabere kalır bence de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...