Bir insanın sana sadık olup olmadığını nasıl anlarsın?

Bazı İnsanlar günümüz itibari ile sadık kalma terimini unutmuş durumda tek eşlilik yerini 2 - 3 eşliler aldı yani 1 erkek yada 1 kadın birden fazla kişi ile çıkabiliyor ve bunu hissettirmeden yapıyor peki bu insanlara ne oluyor neden bir tane yetmiyor .

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• hep aklıma şu söz gelir;bi köpeğim vardı bana çok sadıkdı bi sevgilim vardı köpeğim kadar olamadı

1|1
    1|0
    • Kötü bir benzetme olmuş bence sevgili ve köpeği karşılaştırmak

• Bu nasıl bir felsefe yaa bu nasıl bir anlayış biçimi seni tebrik sureti ile tebrik ediyorum iğne deliğinden laf geçirdin = )

• Bence cuk oturmuş =D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir bayan hastayla yaşadığımız problemi aynen paylaşmak istiyorum..

Bu hastamız öğretmen ve evli..Bir haftalığına ailesinin yanına tatile gidiyor.Eşi de iş münasebetiyle tatile gidemiyor..Kocası bir gece başka bir kadını eşinin sigortasından Jinekoloji bölümüne getiriyor.Ve otomatik olarak sigorta şirketinden adamın eşine sms gidiyor..Kadın hastaneyi ve sigorta şirketini arayarak durumu anlamaya çalışıyor...

Artık siz karar verin erkekler hakikaten neden bu kadar midesizsiniz anlamış değilim...Saklı gizli iş çevireceğinize boşanın paşa paşa ne yapıyorsanız yapın...Dürüst olun be iki dakikaa.:(

0|0
    0|0
    • Bu kural herkes için geçerli değil canım bazılarımız karanlıkta ama bazılarımız hala güneşe bakıyor = )merak etmeyin yani ne kadar kötü varsa o kadarda iyi var yani herhalde vardır .

• bazılarımız karanlıkta ama bazılarımız hala güneşe bakıyor burda ne demek ıstedın?

• Bu gibi aldatanları kastettim aldatılanlarında umudunun olduğunu .

• anlayamazsın kimse ben tek eslilikten yana değilim demez,elini tasın altına sokucaksın bakıcaksın yasayıp görebilrisin ancak ama bu tabiki de dısardan zaten ne olduğunu nasıl olduğunu belli eden biriyle ol demek değil

0|0
    0|0
  • doyumsuzlar ondann...

0|0
    0|0
  • İnsanı bilmemde köpeği çok iyi anlarım.

0|0
    0|0
  • hep sibel üresin beyinliler yüzünden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yukarıdan bakmak işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...