Ayakta mı oturarak mı ihtiyacınızı görüyorsunuz?

Ayakta işemenin hem sağlık hemde hijyen açısından zararlarını biliyor musunuz ? merak ettim milletin alışkanlığı nasıl ?

kızların ki de çatallı çıkıyomuş doğru mu (kızlarda bunu cevaplasın bari)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadasım demokratik kongo cumhuriyetine gitti 3 aylıgına anlattıgı olay yolda yürürken isemek isteyen kadınlar bacaklarını acıp bırakıyorlarmış. arkadasım 3 ay sonra türkiyeye geldiginde yoldaki cingeneler bile daha temiz diyordu cok igrenmiş düsün yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• rüzgara karşı hadi neysede ayakta olmuyor

0|0
    0|1
  • ne acayip bi merakmış be kardeşim insanı tuvalette rahat bırakın:)

0|0
    0|0
    • yarın ayakta işeyen bi kocan olursa tuvaletin her yanına sıçramış sidiği fırçalarken ki yüz halini düşün- bu da sana bakan yönü

• sevgili elif prostat alakalı bi yazı okuyodum ve bu mesele üzerinde baya durmuşlardı. dolayısıyla milletin bilgisi nasıl die sormak gereği duydum

• tamam cevaplarınızı alınız ii günler

• şahsen ben oturarak yapan erkek görmedim yaa :)

0|0
    0|0
  • Bosunaprostat olmuolar

0|0
    0|0
  • prostat yapıyormuş :D

0|0
    0|0
  • ayakta olarak tuvalet yapılmasının sakıncasını dşünmede günahını düşün. her tarafa şıçradıgı için diger dünyada yanıcaz pis oldugndan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çömelince karın kasları kasılır, dizler karına tazyik yaparlar; dolayısıyla mesane baskı altında kalır İşeme sonucunda mesane tam boşaldığından mesanede artık idrar kalmazMesane tam boşalır Bu ise idrar yolları ve mesane taşlarının oluşmasını önlediği gibi, prostat hastalığı olanlarda şikayetlerin azalmasında da etkili olur Çömelerek idrar yaparken hafif sol tarafa meyil edilmelidir

Kabir azaplarının çogu üzerine gelen idrarlardandır...

0|1
    0|0
  • Oturarak hijyen ve sağlık açısından daha iyi olanı.

0|0
    0|0
  • galiba ayakta işeyince mesane idrar torbası tam olarak boşalmıyor.

0|1
    0|0
  • fazla merak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • sırf keyfime düşkünlüğüden yıllardır oturarak işerim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...