Ayrılık acisi çekip çok bunaldığınızda herkese kükrediğinizde ne yaparsınız?

arkdaşlar ayrılık acisini çeken bilir ne yparsak bundan kurtuluruz ya yardım edin psikopata sardım iyice intihar falan düşünüyorum yardım edin n'olur bana

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• benim yorumlarımı takiple her cevabını ordaki yorumlarımda göreceksin çocuk musun sen intihar edeceksin o başkalarıyla fink atacak ondan sonra gideceksin hesap vereceksin Allah'a öyle kolay mı Allah sana irade vermiş irade aşk acısıymış dersin Allahla dalga mı geçiyorsun

0|1
    0|0
    • tövbe haşa ne dalgası, ama bu acı oyle cok kı anlamazsın hayatımı verdım tam 14 yıl nasıl bı anda cıkar benden bu acı tatlı ıyı kotu zevk sefa nasıl cıkar gıder?

• Allah razı olsun sizlerden iyiki varsınız ama cok sıkıntıdayım yapamıyorum duramıyorum nefes alamıyorum 3. paket sıgra bıttı 4. almaya ınecem barkettekı kadın sen mı ıcıon bunları sabahtır dıo yaw

• insanlar en yakınlarını türlü türlü belalarda kaybediyor sabrediyor ve unutuyor zamanla çünkü unutkanlık nimettir sen gelmişsin burda ne konuşuyorsun kardeşim

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalamayın ya ne intiharı bu kadarmı güçsüzsünüz çık gez dolaş hareketli müzik dinle,olmaz öyle şey

0|1
    0|0
    • o kadar aciz durumdayım ki görmen gerk

• saçmalama ? bi kız için intihar mı ediceksin ? en fazla 3 gün hatırlarlar, sonra unutulup gidersin, olan ailene olur. onlara yazık değilmi?

zaman lazım sadece.

0|1
    0|0
  • önce bir meşguliyet bul zamanın coksa sacma şeyler gelir aklına.

.

0|0
    0|0
  • ıntıhar mı?

sen ıntıharı dusunuyorsan senı nasıl caydırabılırız kı

0|0
    0|1
    • oda dogru sen ağzınla kuş tutsan cıxxxx hikayedir benim iiççinn

• ne intiharı kendine gel ya bukadar güçsüz olma bnce ...bende üzülüorum ama kenedene gel

0|0
    0|0
    • neden ayrıldınız merakeettim bukadar severken

• ya demek zaman kazanmak ıcın dedı ha?

• hersey olblr ama zaman demek genelde budur ama hikayenzi blmedgm için net konuşamıorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum kendine gel adamlığını ve geride bıraktığın onca insanı unutma. Biz ayrılık acısı çekenler nefsimize yenik düşüyoruz o yüzden böyle embesil düşüncelere sahip oluyoruz. Sen sevdiğin için onca göz yaşı döktün peki soruyorum; Anan, Bababan ve Yaradanın için gözyaşı döktünmü hiç? Onların kalbini kırdım onların güzelliklerine sahip çıkmadım diye yakındınmı? Bence hayır! O zaman otur bunlarıda düşün seni çok iyi anlıyorum kardeşim yüreğinde bir volkan var seni gıcıklandırıyor. Ama ölmek oo kaybettiğine bir şeyler kaybettirmeyecek belki o üzüntüsüyle 2 gün ağlar sonra herşey kabustu der yoluna bakar. Sevene sevdiği için acı çektireni Allah bildiğinden beter etsin! Ne diyeyim sizi ve kendimi gördükçe böyle erkeğe acı çektiren kızlardan nefret ediyorum. Yazık ya bir erkeği yıkmışlıkları yetmiyor birde hiç bir şey olmamış gibi yollarına bakıyorlar. Ne denilir? Sence ölmeye değer mi?

2|1
    0|0
    • Allah senden razı olsun inan bana içimi ferahlattın. Tüm isteklerin kabul olsun.

• Senin ne sıkıntın var özel durumsa arkadaşlığa ekle ordan mesaj at yardımcı olayım...

• bu muslumle ferdıyle orhanla hakanla kıboş la olmaz kardesm mesele neyse zamanında cozmek bırıktırmemek emnım bundan

• Cok seviyorsan biraz zor kurtulursun ama en iyi care bence nefret..tabiki nefret etsende yine seversin onu ama onu istemessin artik bence sana yaptiklarini düsün aklindan hic cikmasin o zaman kurtulursun zamanla...

0|0
    0|0
  • Yahu ne intiharı.

Bir sakin ol.

Başka kız mı yok dünyada.

hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...