Bu sevgilimin hakkı mı?

benim 2.5 yıldır birlikte olduğum bi kişi var .. herşey çok güzel çok seviyoruz brbirimizi güveniyoruz ... beni ailesi ile tanıştırdı onlarda çok seviyorlar herşey çok güzel anlatmakla bitmez yararlanma adına hiç bişey yok ilişkimizde henüz ben istemiyorum diye aramızda öpüşme dahi geçmedi .. sevgilim çok fazla yakışıklı esmer kara kaş kara göz üp uzun kıvrık kirpikler 1.80 boyunda 75 kilo ideal bi erkek hani arkadaşlarım onu görünce sonradan bna çok fazla yakışıklı allah sana bağışlasın falan diyorlar .. :) huyuda çok güzel biliyorum fiziğe aşırı derecede önem verse bu kadar zamndir benimle olmazdı bense .. 1.70 boyunda 80 kiloyum .. aşırı kilolu durmuyorum hatta üst tarafım zayıf bacaklarım ne yazık ki kalın .. aşırı olmasada kalın .. yüzüm çok güzel masum bi yüzüm var bende aynen esmerim up uzun kirpiklerm omzumda saçlarm dalgalı falan yan yana çok yakışıyoruz ben yanında ondan zayıf duruyorum.. ama kiloluyum ve hani arkamdan konusck biri değil diyet yaptgm zamanları bilir falan .. bugün dedi ki huyun çok güzel halamlara da söyledim zaten çok temiz bi kalbi var diye gözlerin yüzün birbirnden güzel fiziğinde daha güzel olnca tam süper olacak herşey falan dedi gülümsedi falan mesajda :)) bende inşallah falan dedim .. sizce bunu istemesi hakkı mı normal bişey mi bu lütfen mantıklı cevap verecekler yazsın

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1,70 80 kılo fazla kilolusun kendını kandırma hayriyem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet böyle bir beklentide olması normal..sen de mesajı almışsındır umarım...

Hepimizin bildiği bişi var " Türk kadınlarının %98'i evlendikten sonra salıyor kendini..." ..onun bu isteği senin kötülüğün için değil...

" Olduğu gibi kabullensin " hikayesini geç..bu güzel ilişkiniz için karşılıklı bişiler yapak da gerekiyor, emek, çaba, her şey daha iyisi için...

0|0
    0|0
  • kardeş hak hukuktan anlamam ama bir erkek henüz öpmediği bir kadına şimdiden zayıflayınca tam güzel olacak diyorsa... bu iş ilerleyince ooo 55 kilo bile olsan begenmez

0|0
    0|0
  • maşallah döktürmüşsün eğer cocugada bu kadar konuşuyorsan yandı ... şaka şaka

Ben anlamam pek ama ben sevdiceğime söyleyemem böyle birşey tam süper olucaksın falan vs.. Ya cocuk ciddi dobra yada dış güzelliğe önem veren bir tip buda demek oluyorki heran başka güzel kokan bir ciceğe uçabilir arada kaçabili vs bugün cok karamsarım tamam sustum

0|0
    0|0
    • fazla dobra .. öyle bişe yapmıycagına adım gıbı emınım

• onun istemesi önemli değil senin istemen önemli,sen halinden memnunum diyorsan önemli olan budur seni olduğun gibi kabullenmesini bilmelidir derim :)

0|0
    0|0
    • kabullenıyor zaten sadece daha guzel olsun ıstıyor buda cok normal bende ıstıyorum sormak ıstedım ıste :)

• Erkek arkadaşının fiziksel özelliklerini.Bize niye anlatma gereği duydun ki?Böyle bişey olmaz.Seni olduğun gibi kabul edebilmeli.He sen zayıflamak istersin onada razı olur.

0|0
    0|0
  • hak konusu değil ki ! tercih konusu. daha zayıf olmanı istemiş olaiblir. sende kabul edersin ya da etmezsin. Sonucunda o da senin kilonu kabul eder yada etmez.

0|0
    0|0
  • hakkı

0|0
    0|0
  • üşenme, yazdığını bir de sen oku. bakalım ne anlayacaksın

0|0
    0|0
    • okudum.. madem saçma bi yanıt verıyorsun neden yazıyorsun .

• Özet geç la

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesaj vermiş sana.ilerde dahada kilo alırsın ver tabikide.

0|0
    0|0
  • ''fiziginde daha güzel olnca tam süper olacak herşey'' bu düşündürücü..Fiziği yetmiyorsa bunu direkt söylemesi hoş değil, hakkı felanda değil yani.Seni sen olduğun için seviyorsa sevsin..Ne yani ileride bozulursa daha çok fiziğin bırakacakmı seni? Bence onun senin hakkına girip bu şekilde bakmaması lazım sana..

0|0
    0|0
  • 2.5 yıl sonra mı aklına gelmiş fiziğin?

0|0
    0|0
  • sen emin misin kilolu durmadığına ?

neyse, kafam karıştı benim sustum

0|0
    0|0
  • hakki

0|0
    0|0
  • Okadar yakışıklı biri ve 2.5 yıldır seni öpmeden bu ilşkiye devam etti..Bence seni düşündürmesi gereken kısım bu.

0|0
    0|0
    • hayır o istiyor öpmek fakat ben ıstemıyorum herseyı evlılıkte yasamak ıstıyorum oda buna olumlu bakmya calısıyor aynı evde yalnız kaldıgmz oluyor bırlıkte vakit geçiriyorz fakat asla öyle yaklasmıyor bana istemyrm die beni kaybedecgnı bılıyo öyle bişe yaparsa..

Yükleniyor...