Beşiktaş 'ta eksik olan ne?

Beşiktaş 'ta eksik olan ne?
Beşiktaş Türkiye'nin en hızlı dikine oynayan takımı fakat ortada top dağıtacak oyuncu eksikliği var bence. Buna rağmen ligin büyük favorisi. Fatih Terim Stadına geçilirse şampiyonluk uzak değil gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaş'ın tek sorunu hakemlerdir ben bunu bilir bunu söylerim

0|0
    0|0
  • Stad bencede önemli ama bence tek sorun oyunun 3-4 oyuncuya yuklenmesi oğuz olcay demba gibi oyunculardan bekleniyo herşey. Ama gerekli olan 11 indnde destek almak

0|0
    0|0
  • Stadiniz yok garibanlar 😂😂😂

0|0
    1|1
    • Sen galatasarayli degil miydin

• Okanim tamam ya coluk cocukla ugrasmaya gerek yok @Bendiss

• Hahaha coluk cocuk mu

• ruh eksik neden bilmiyorum.
    herşey dağılmış gibi duruyor
    beklenti yüksek ama
    işlemiyor

0|0
    0|0
  • benim taraftarlığım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Stat yok stat
    Her ne hikmetse zemin iyi durumdayken ilk yarilar çok iyiyiz ama ikinci yari patates tarlasi gibi olunca iki top yapamiyoruz. Hala bize başakşehir stadini vermeyenlerin...

0|0
    0|0
  • Biz kaç kere söyledik bu Fikret Orman a inanmayın diye ne oldu bitirecekti Ağustosta stadı. Galatasaray teknik direktör değişikliği yaparsa ligi domine eder.

0|0
    0|1
  • Ligin büyük favorisi yazmışsın yanlış olmuş ligin 3-4 sırasına oynayan takımı desen daha doğru olurdu.

Beşiktaştan fazlasını beklemeniz hata olur yerinizi bilseniz hiç sıkıntı olmazdı.

0|0
    0|0
  • Stat eksik Beşiktaş'ta. Kendi evimizde olsak öne geçtiğimiz maçlar böyle olmaz. 60'dan sonra durgun oynamayız. Taraftar iter takımı. Stat bir an önce bitmeli.

0|0
    0|0
  • Sağ bek yok...

0|0
    0|0
  • topu alıp ileri götürecek adam yok adamların ceza sahasındayız o top gene defansa gidiyo

0|0
    0|0
  • Valla umarım bjk eski seyircisine kavuşur bu seyirciyle şampiyonluğu geç ilk3 zor

0|0
    0|0
  • Sakat olmayan oyuncu

0|0
    0|0
  • beşiktaşın tarihtki en buyuk sorunu hakemler şuanda da stad

0|0
    0|0
Yükleniyor...