Artık bitti orasını biiyorum ama sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Merhaba, 4 yıllık bir dargın bir barışık giden bir ilişkim var ama hiç birbirimizden kopmadık. 29 yaşındayız ve evlenmek için hiçbir engelimiz yok. ben onun ailesiyle tanıştım o benim kardeşimle kuzenlerimle tanışmıştı. evlenince şömyle olur böyle olur diye laflar aramızda geçıyordu arada ama resmi bir evlenme teklifi bir tarih konuşulmamıştı hiç. bende bugün ona evlilik hakkındaki düşüncesini sordum açıkça ve o da, benim hayatımda evlilik gibi bir düşüncem niyetim yok, düşünmüyorum dedi. bende peki o zaman kendine iyi bak dedim ve arabama bindim gittim. artık bitti orasını biiyorum ama sizce nasıl bir yol izlemeliyim? eger ararsa, aramalarına mesajlarına hiç cevap vermiim mi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Cevap ver. Deki 'beni nasıl tanıdın bilmiyorum ama ben zaman geçirilicek bir kız değilim, bunu anlamış olman gerekiyordu.Sonuçta evlilik yoksa bu saatten sonra ne sıfatla çıkıcaz ailelerin karşısına, evliliğe niyetin yoksa ben de yokum''.. Buna benzer şeyler söylemelisin ama yine de açmalısın telefonunu söylemelisin ki, fikrini niyetini tam anlamıyla anlasın ondan sonra düşünsün kafasında kursun.. Asla taviz verme, böylesi evlenmek yok der, sonra bir bakarsın ki bir başkasıyla nişanlanmış gitmiş, haberini alırsın..Böylesini çok gördük, ağırlığını koy..Yaşın küçük değil artık..

1|0
    0|0
    • mesaj attım sonra. teşekkür ederim açıkça niyetini söylediğin için. senin planın yok ama benim hayatta evlenmek gibi bir planım var ne zaman olur bilemem tabi ama birgün bende evlenmek isterim dedim. gerçekten açıkça söylediğin için sağol, bende hayatıma ona göre yön veriim boş hayaller peşinde koşmıım yazdım

• teşekkür ederim canım çok sağol ilgilendiğin için:)

• Rica ederim canım, bol şans ve mutluluklar diliyorum.. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Yahu bir şey demeyim diyorum :)

evlilik düşüncesi yok madem

mal mı bu adam.

kaç yaşında adam.

Ne diye ailesi ile tanıştırmak falan.

daha fazla bir şey demek istemiyorum.

inşallah mutlu olursun.

hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • biraz süründürmelisin.

0|0
    0|0
  • verme. yani cevap veriş tarzı gıcık. hani dese, evliliğe karşıyım vesaire vesaire tamam anlarım da öküz gibi ne o öyle? bırak sürünsün

0|0
    0|0
  • Sen evde kal biz senin turşunu kurarız merak etme...

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İş-güç , askerlik veya ailevi bir problem olmadığı halde , 29 yaşına gelmiş bir insan hala evlilik düşünmüyorsa ; fikrini değiştirmeniz imkansızdır.. Mesajlarına cevap vermek hem duygusal anlamda hem de vakit kaybı yaşatacaktır size.. Bence yolları ayırıp istediğiniz gibi bir insanı beklemelisiniz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...