Beşiktaş Eskişehir Maçı Hakkında Yorumlarınız Neler Bir Hakem Bukadar Kötü Yönetebilir Herhalde?

Öncelikle iki tarafada kötüydü ama eskişehiri direk skora etki edecek hatalar yapmış şimdi izledim özetinide pozizyonlarıda
- Beşiktaşın pozizyonu 10 veya 5 cm ofsayt dendi ama ben buraya pek takılmam hakemlerde insan sonuçta
- Beşiktaş atağa çıkarken kestiği pozizyon varki evlere şenlik
- Eskişehirin attığı gol %100 gol ofsayt alakası yok
- Eskişehirin bana görede öyle Ermen hocama ve diğer birkaç yorumcuya görede öyle penaltısı verilmedi sanıyorum veliydi yapan.
Bu nasıl maç yönetmektir hatta gerçekten bu kadar bariz hatalar olamaz dedim kendi kendime siz neler düşünüyosunuz? Eskişehirin giden 2 puanı var bence bu maçta geçmişte Beşiktaş alehinede oldu bu hatalar ama iki tarafada olmasın GS ye yapsınlar onuda sölerim gördüğünü çal bence bu formsuzluk değil başka bişey ararım.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunu hep hakemlerde aramamak lazım bunların bütün sorumlulugu TFF dir peki Galatasaray dan başka kim TFFye sesini çıkartıyor? Kimse, çünkü TFF nin Galatasaray la olan savaşı diğerlerinin işine geliyor.

0|1
    0|0
    • Bu konuda çok hassas beşiktaş burada brz çıkarsada royalde çıkartmıyor veya tribünde pek çıkartmıyor fener zaten dediğin gibi çok memnun ama dediğin gibi YETER DEMİRÖREN artık hakemler şuana kadar rezalet çok erken başladılar.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok şükür haram 3 puan almadik Kazanmadigimiza sevindik galeri12.uludagsozluk.com/.../...demesi_681161.jpg
    Keşke boyle sorulari Beşiktaş rize macindan sonra Besiktasin verilmeyen 2 net penaltisindan sonrada sorsan

0|1
    0|0
    • Sorunun en altında var cümlem bu maçıda takip etmicektim doğal olarak açmicaktım ama Beşiktaşlı arkadaşın açtığı soru dikkatimi çekti ve maçı izledim pozizyonlara baktım Rize maçını inan hatırlamıyorum takip etmiyorum pek bu ara GS maçına bile bakmadım sonra özetine baktım ama yorumlardan sonuna kadar haklısınız keşke verilse genel olarak formsuzlar hatta formsuzluğunda ötesinde bişey sadece bu maç için değil.

• Hakemler sezon başından beri berbat ki. Rize maçında verilmeyen iki penaltımız var. Fenerbahçe'ye verilen penaltı. Dün Galatasaray maçında verilen penaltı. Bugün Eskişehir'in verilmeyen golü ve penaltısı. Biz Beşiktaşlılar bile isyan ettik. Böyle maç kazanmayalım diye. Anadolu takımlarının maçlarında da hakemlerin evlere şenlik olduğunu duydum bir kaç kere. Bu hakemlerle bu lig bitmez.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum genel olarak sölediklerine.

• Bu sezon son 1 2 maçı oynarız gibi geliyor bana.

• Hayırlısı olsun.

• Beşiktaşın golü ofsayt diyorsun Es es penaltısı verilmedi diyorsun ama nedense beşiktaşlılar daha çok dert yanıyolar ilginç.

Hakemler kaç senedir böyle alışsanız iyi olur.

0|0
    0|1
  • maçları olimpiyatta oynadığımız sürece böyle olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...