Spor ögretmenliği okumak istiyorum ama hiçbir şey hakkında bilgim yok, ne yapacağım?

arkadaşlar spor ögretmenliği okumak istiyourm.. voleybol oynuyordum fakat derslerden dolayı bırakmak zorunda kaldım..hiçbir şey hakkında bilgim yok ve seneye üni snavna gireceğim.. hadi girdm birine hiçbir dalla alakam yokk nasıl basaracagım

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ygs puanını yüksek tutarsan öğretmenlik bölümü spor geçmişi gerektirmez antrenörlük,spor yöneticiliği veya rekreasyonda gerekebilir ama öğretmenlik bölümü iyi sporcudan çok ii öğrenci arar.branş sınavı olmayan üniversiteleri araştır benim mezun olduğum hacettepe üniverstesinde branş sınavı yoktu bu hem torpil olmadığı anlamına gelir hemde öğretmenlik bölümü için spor geçmişi aranmadığına.şimdiden bol şans

0|0
    0|0
    • öncelikle teskkür ederm. ben kurslara gideceğim zatn orada her türlü bransı göreceğim ve hangisinde yetenkli blurlrsa o brans olan üniyi sunacaklar bna kafama uyarsa neden olmsn :) kimsede desteklemiyor bnii atanması zor, okuması zor, o zor bu zor vs.. ama ne olursa olsn sporla alakalı bir şeyler ypmak istyrm şu an maddiyatı düşünmyrm ilerde skıntı olblr blki ama bir salonda 500 tl e bile fitness yapmayı düşünmedm değil

• olmaz olurmu ii bak

Erkekler Ne Diyor 7

• spor öğretmenliği değil o beden eğitimi öğretmenliği öncelikle onu düzeltelim. Öss den barajı geçmen yeterli tercih yapabiiyosun ama iyi puanla girmek senin avantajın tabi sonra mülakatlara katılcaksın parpurlardan geçmen lazım hangi okulda mülakata girceğine karar ver ben sana yardımcı olurum ama iyi araştır parkuru basit okullar war sadece 400 metre kosucan mesela iyii derece ile kosarsan girersin ama bazı okulların parkuru zordur salon sporuda vardır herşey sana bağlı yani :)

0|0
    0|0
    • müülakatı kolay olan okullra gitsm en dandik yerler olur amaa. ve ist. da okumam grek bnim :S. marmara üni 300 diyo bn 300 yaparsam oraya gtmem ki bnden fzla alanlr vrdır cnküü..yksa yanlıs mı dşünyrm puandan snrası mülakat mı önmli

• yanii mülakatı kolay olanlar dandik aksaray sadece 400 metre istiyodu mesela muğla da iyidir salon parkuru da var ama muğlada araştır sen yinede araştırmadan olmaz :)

• çok çalışacaksın

0|0
    0|0
  • branşsız gireceksin yani . barajı geçmen ve mülakatlara girmen yeterli . mülakatlarda zor olmuyor bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
  • öğretirler

0|0
    0|0
  • başarırsın öğretirler sana

0|0
    0|0
  • Besyoya gir bence , voleyboldan devam et :)

0|0
    0|0
  • zaten hemencik seni voleybola almayacaklar ki..hele bi sınavı mülakatı geç..zaten onları geçtiğüinde emin ol futbol bile oynarsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...