Ayrıldık ve bugün tekrar buluşacağız! yardım :)

arkadaşlar merhaba bugün benim için çok özel yada çok vahim bir gün olacak bu açık ve net. bu yüzden epey bir tedirginim. kız arkadaşımı yaklaşık bir yıldır tanıyorum ve 3 aydır samimiyiz ve 1 aydır çıkıyoruz bundan üç gün önce benim yersiz konuşmalarımdan dolayı birden ayrılma kararı aldı ben son bir kez görüşüp durumu ne olacaksa bağlamak için ikna ettim zorda olsa, buluştuk yanlışlarımı anlattım hatalı olduğumu anlattım ve bazı sözler verdim gelecek için. hiç bir şekilde sıcak bakmadı huylu huyundan vazgeçmez dedi hem ben üzülürüm hem sen dedi, yol yakınken çok fazla üzülmeden bitirelim dedi, ben kendisine çok bağlıyım seviyorum her şeyi'de yapa bilirim. her şey bitmişti artık kalktık oturduğumuz yerden ben umudumu kaybetmedim hiç bir zaman yürüyüş boyunca yalvardım sözler verdim çok fazla yüzsüzlük yaptım ama aşkım için hiç utanmadım. bir şans vermesi için çok direndim tamam yarın konuşalım dedi 1 saat yalvarışın ardına. bu gün konuşmadan sonra ki 3. gün ve bu gün buluşuyoruz. biraz odun um ilişki konusunda belki biraz romantik olmamı yada farklı şeyler konuşmamı bekliyor klasik olacak ama 1 aydır hiç çiçek vermedim kendisine bugün kırmızı gül ile karşısına çıksam iyi olur mu ve neler konuşmalıyım sizce ilişkimiz ile ilgili hedeflerimden ve sonrasını anlatacağım. ayrıca bugün doğum günüm haberi'de var kendisinin bakarsınız sevgisini alırım. tavsiyelerinize ihtiyacım var. ayrılıktan sonra ilk ne tarz konuşma yapmalıyım ilerisi için konuşmam onu hemen sıkabilir mi. teşekkür ederim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bende 1 senedir falan ayrısınız sandım.barısırsınız.

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsa, yani ben çok fazla vaad verdim konuşmak istiyorum dedim her şey değişecek dedim sadece konuşalım nelerin değişeceğini gör dedim duymak isteyeceği şeyleri söylemem gerekiyor sanırım yanlış şeyler söylemekten çekiniyorum bugün hoş bir gün olmaya bilir gibi geliyor. ben yapmak istediklerimi ve duygularımı olabildigince anlatmaya çalışacagım çokta üstelemenin bir anlamı yok üzüleceğiz ama biraz yardım etmesi lazım bana .

• seviyorsa telafi edilir.sevmiyorsa nazı ile ugrasma lütfen.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hemen atağa geçme ilkin nabzını yoklayacaksın bir buket çiçekle karşına çıkman onun için farklı olabilir ama unutma buda klasik bir durum. Yapılması gereken tek şey var bu kız onca yalvarmaya karşılık seni istemiyorsa belki birileri aklını karıştırıyordur. Bu yeni bir erkek yada en yakın dostları olabilir. Bir hevesle gitme karşısına ve sakın geçmişi açma yani dün dünde kaldı unutma. Gelecekle ilgilide söz verme yani evlencez, yuvamız olcak zırt olcak pırt olcak deme yoksa bayarsın kızı. Sadece ağzını ara yoksa kendini kurban edersin onun gözü seni görmez.

0|1
    0|0
    • hatalarımı bundan önceki ayrılık buluşmasında anlattım ve elimden geldiğince yapamaya çalışacağımın sözlerini verdim, iki gündür akşamları telefon ile konuşuyoruz bana karşı sert değil pek. yani bugün ilerisi için bir konuşma yapmam gerektiğini düşünüyorum haricinde konusucak şu an cok ortak bir durum yok. sizce başkası var mı yok mu sorgulamalıyım ?

• Kardeşim senin durumun benden iyi değil şimdi siz başlamış baya bir zaman kat etmişsiniz ve sen güvenmişsin bazı yönlerimiz sanırım itici geliyor söz olsun davranış olsun madem ciddi birşeyler olacak zaman geçirmişiz emek verilmiş neden uyarmıyorsun ya biz çok detaycıyız yada herşeyi oldugu gibi yaşayıp ilişkiye yazık etmek istiyorlar

• İşte kardeşim seninki daha onca sene kat etmeden senden sıkıldım olmaz demiş. Benim 5 senem gitti sen onca geçen 1 senene yanıyorsun ben 5 seneme. Yani beterin beteri var unutma! Sen bugün gittiğinde dediklerimi yap yüreğini kontrol etmesine izin verme. Gözyaşı dökersen düştüğünü ve onun için yıkıldığını gösterirsin. Oda vicdansız biriyse görüyorumki vicdansız ozaman seni yine tersleyecektir.

Yükleniyor...