Kapat

Eskişehir in golü? Yeter artık Tüpçü.!?

Böyle Rezil bir hakem görmedim resmen adamların golünü yediler.! Böyle 3 puan İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-Z

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gs ve FB ye verilen beleş penaltilardan sonra bizi susturmaya calisiyorlar ama çArşı öyle şerefelidir ki rakibin hakkini savunuyor.

0|1
    0|0
    • Gzl kardeşim GS ninki penaltıydı bunu sende biliyosun FB ye beleş verdiler evet ama kendimizi kandırmaya gerek yok GS ninkine spor yorumcularıda penaltı dedi en azından %51 lik kısmıki bencede penaltı ama Fenerinkinde hem fikiriz onlarda biliyo olmadığını sunni gündem yaratmayalım GS adına penaltı olmasa burada sölicemi en iyi sen biliyosun çıkarım değildi derim ama FB ninki gibi bir pozizyon değildi hakeme niye verdin denmez bu maça bakmadım daha bakıp yorum yazarım.

• Heh bak şimdi oldu penaltıydı kolay bıraktı eyw ama penaltıydı FB ye verilen penaltı değildi fark burada Beşiktaş konusunda sonuna kadar katılıyorum ama bu maçta herşey BJK den yanaymış üzüldüm eskişehire.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• İzlemedim daha ama baktıktan sonra soruda açabilirim bilmiyorum neler oldu :)

0|1
    0|0
    • Tamam penaltiydi ama olcan kendini çok kolay birakti. Üstünde Beşiktaş formasi olana o kadar kolay penalti calamiyorlar. Rize macinda 2 net penaltimiz gitti

• Bıraksınlar da kendi bileğimizin gücüyle alalım maçları...

0|0
    0|0
  • 1 - 1 oldu. Eskişehir rüzgar gibi esiyor.

0|1
    0|1
Yükleniyor...